Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Одного з монархів підозрюють у причетності до вбивства.

Король Саудівської Аравії Салман та спадковий принц Мохаммед бен Салман зустрілися з членами родини вбитого журналіста Джамаля Хашоггі.

Про це повідомляє Arab News із посиланням на саудівські державні інформаційні агентства.

Членів родини Хашоггі прийняли у королівському палаці в Ер-Ріяді. Із королем та спадковим принцем Саудівської Аравії зустрілися син журналіста Салах та його брат Сагель.

Король Салман та принц Мохаммед висловили співчуття родині Хашоггі. На оприлюднених фотографіях видно, що вони потисли один одному руки.

Нагадаємо, 59-річний Хашоггі ще 2 жовтня вирушив зі своєю нареченою до генконсульства Саудівської Аравії в Стамбулі для того, щоб забрати необхідні для майбутнього весілля документи. Його наречену в будинок не впустили і через п'ять годин очікування їй повідомили, що Хашоггі вже пішов з консульства. Пізніше вона сказала, що не довіряє інформації та не знає, де зараз перебуває журналіст. 

У журналіста були давні зв'язки з королівською родиною Саудівської Аравії, але він критично писав про нинішній уряд і спадкового принца Мухаммеда бін Салмана. У Туреччині підозрюють, що чоловіка допитували, катували, а після цього вбили і розчленували. Для цього до Стамбула в той день прилетіло 15 співробітників саудівських спецслужб. Слідство має відповідні звукозапису. Після декількох тижнів заперечень та під потужним тиском країн Заходу, влада Саудівської Аравії все ж визнала, що журналіст загинув у їхньому консульстві. 

Відео Останки тіла колумніста Хашоггі знайшли на території саду у резиденції консула

Зайшов у консульство - втратив життя. За останньою інформацією турецьких видань, останки тіла відомого колумніста Джамала Хашоггі слідчі знайшли на території саду - у резиденції консула Саудівської Аравії у Стамбулі. Про кризу у стосунках між країнами - у сюжеті.

Останки тіла колумніста Хашоггі знайшли на території саду у резиденції консула

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції