Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Король Саудівської Аравії призначив нового спадкоємця престолу

Ним став його 31-річний син.

Король Саудівської Аравії Салман у середу, 21 червня, призначив свого 31-річного сина Мухаммеда бін Салмана королівським принцем, зробивши його першим у черзі на престол і змінивши ним антитерористичного принца, відомого у Вашингтоні як спадкоємця. Про це повідомляє ABC News.

Так, монарх позбавив принца Мухаммеда бін Найфа його титулу королівського князя і його могутньої посади міністра внутрішніх справ, який контролює безпеку.

Мохамед бін Найф
Reuters
Мухаммед бін Найф

Як зазначає видання, новий спадкоємець Мухаммед бін Салман врегулював діалог із суперником країни Іраном, посприяв ізоляції Катару. Принц також має величезний досвід як міністр оборони. Він став популярним серед молодих громадян Саудівської Аравії через посилення реформ, які відкрили глибоко консервативну країну для розваг та більших іноземних інвестицій в рамках капітального "ремонту" економіки.

Раніше Мухаммед бін Салман був заступником принца, який мав посісти престол після короля Салмана. Утім експерти вже давно помітили, що його діяльність під час правління батька допоможе йому обігнати суперника. Молодий принц був мало відомий саудівцям та іноземним державам до того, як король Салман став правителем держави у січні 2015 року. Саудівський монарх, який володіє абсолютною владою, швидко нагородив свого сина широкими повноваженнями, що здивувало старших за нього та більш досвідчених членів королівської родини.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що США та Саудівська Аравія уклали угоди щодо інвестицій на загальну суму 380 млрд доларів під час закордонного візиту президента США Дональда Трампа до столиці держави Ер-Ріяда.

Фотогалерея Танцював із Саудами і штурхав колег із НАТО: усі курйози Трампа з його першої закордонної подорожі (12 фото)

Залиште свій коментар

Вибір редакції