Король Таїланду позбавив свою фаворитку всіх титулів через її намагання піднятися до рівня королеви

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Її дії назвали неповагою до милості його величності.

Король Таїланду Маха Ваджіралонгкорн позбавив свою 34-річну фаворитку усіх титулів за "нелояльність" та явну "амбіцію" відповідати рівню королеви.

Про це йдеться в офіційній заяві королівського двору, передає AFP.

Колишня охоронець короля  Сінінат Вонгваджірапакді у липні отримала звання королівського консорта (дружина монарха без статусу королеви). За два місяці до того король одружився з начальницею служби своєї охорони Сутхідою Тіджай, яка і отримала офіційний статус королеви. Вона стала четвертою дружиною  67-річного монарха.

Сінінат, кваліфікована льотчиця і колишня санітарка армії, була першою жінкою, яка отримала титул консорта за майже століття. Але вже через три місяці її позбавили цього звання через "нелояльність до короля", а також за "дії, спрямовані проти призначення королеви" Сутхіди. 

У заяві королівського двору йдеться, що Сінінат "не виявляє честі королю і не розуміє королівської традиції ... її дії полягають у вигоді для себе", і що вона намагалася підняти своє становище так само, як королева Сутхіда.

Її поведінка "вважається неповагою до милості Його Величності... і спричинила розбіжності серед придворних і непорозуміння серед людей", додається в заяві.

Раніше повідомлялося, що сестра короля Таїланду Убол Ратана вирішила балотуватися на посаду прем'єр-міністра країни, однак проти цього виступив таїландський монарх Вачіралонгкорн. Король Таїланду у своїй заяві називає бажання його сестри "у вищій мірі неналежним", тому що, за його словами, участь високопоставлених членів королівської сім'ї в політиці порушує національні традиції, звичаї та культуру. 

Відео 7-кілограмова золота корона і свята вода: у Таїланді коронували нового монарха

Рама Десятий успадкував трон після свого батька, який помер два з половиною роки тому. Коронаційна церемонія триватиме три дні. Королю 66 років, він отримав Велику корону перемоги – символ тайської монархії, а також благословив свою королеву – Сутіду. Із нею він одружився лише три дні тому – до цього жінка була одним із керівників його охорони.    

7-кілограмова золота корона і свята вода: у Таїланді коронували нового монарха

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції