Королева Британії поїхала святкувати Різдво на електричці

Королева Єлизавета II поїхала з Лондона до свого замку в графстві Норфолк як звичайний пасажир потягу, у вагоні першого класу.

Королева Єлизавета ІІ в метро
Getty Images/Fotobank
Королева Єлизавета ІІ сідає в потяг на вокзалі Kings Cross
Відвідувачі лондонського вокзалу були шоковані, коли побачили серед пасажирів, які сідали на потяг, королеву Великобританії Єлизавету II.

Вранці 17 грудня 83-річна монархиня у непримітній хусточці, але в супроводі охорони, проїхала зі станції Kings Cross Station до містечка Кінгз Лінн у графстві Норфолк. Саме там розташований королівський замок Сендрінгем, де Єлизавета II збирається провести Різдво разом зі своєю родиною.

І вирушити на різдвяні канікули перша особа Британії вирішила не на автомобілі з кортежем чи власному вертольоті, а на звичайній електричці. Щоправда, її безпеку забезпечували кілька десятків поліцейських та королівські охоронці. Єдиною незручністю для інших пасажирів стало лише те, що поліцейські без попередження закрили прохід до потягу за п'ять хвилин до його відправлення.

"Королева на потягу - це неймовірно! Моя дружина ні за що не повірить мені!", - поділився враженнями британець Ендрю Сміт, який їхав у справах на тому ж потязі.

Деякі пасажири хотіли підійти до монарха, але їм перешкодила охорона. Єлизавета II разом з п'ятьма супроводжуючими сіла в задню частину вагону першого класу, відгороджену від решти місць скляними дверима.

Коли електричка рушила, вона мовчки дивилася у вікно, але після зупинки в Кембріджі її секретар відкрив портфель, і Єлизавета II почала продивлятися різдвяні листівки. Очевидці розповіли, що виглядала королева дуже спокійною.

Секьюріті Єлизавети II розповіли, що вона придбала квиток і пожартували, що королева отримала знижку, як людина похилого віку.

Читайте також:

Австралійці готові позбавити королеву трону

Єлизавета II замовила приватний показ "Бруно"

Королева Британії інкогніто відвідала театр

Британську королеву охороняв негр-нелегал з фальшивими документами

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: