Королева Великобританії представила в тронній промові 14 нових законопроектів

Королева Великобританії Єлизавета ll виступила на відкритті нової сесії парламенту з промовою. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

Королева Великобританії представила у щорічній тронній промові 14 нових законопроектів, покликаних, зокрема, допомогти нужденним пенсіонерам і покінчити з "марнотратством" у фінансовому секторі.

В умовах ще незавершеної кризи значне місце серед запропонованих в промові біллей займають економічні та соціальні ініціативи. Так, пропонується створити Раду з фінансових послуг, яка б мала повноваження регулювати рівень грошової винагороди глав банків, які отримують підтримку з боку держави. Законопроект "Про рівність" забороняє "дискримінацію поза робочим місцем", зокрема в медичному обслуговуванні, а також зобов'язує власників підприємств з чисельністю працюючих понад 250 людей звітувати про випадки неоднакової оплати праці чоловікам і жінкам.

Всі ці заходи викликали полегшення в середовищі британського бізнесу - там побоювалися спроби серйозно ускладнити господарську систему. 

Як відзначають експерти, тронна промова, текст якої готує уряд, а монарх надає їй офіційне звучання, практично ознаменувала початок виборчої кампанії Лейбористської партії, яка зараз знаходиться при владі. Адже до нових виборів у країні залишилося не більше шести місяців.

Читайте також:

Скотланд-Ярд шукає геїв і лесбіянок для охорони королеви

Королева Великобританії просить грошей на ремонт палаців

Британія відсвяткувала день монарха

ВідеоЄлизавета ll виступила з промовою

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: