Королева Великобританії звернулася до парламенту з тронною промовою

Королева Великобританії у промові перед парламентом виклала програму нового уряду країни.

Королева Великобританії Єлизавета II виступила з традиційною тронною промовою, яка була присвячена відкриттю чергової сесії британського парламенту. У ній королева, по суті, виклала законодавчу програму нового уряду - коаліції торі і ліберал-демократів.

Єлизавета II заявила, що головним пріоритетом нового уряду буде скорочення бюджетного дефіциту і відновлення стійкого економічного зростання. Уряд докладе всіх зусиль для "прискореного скорочення структурного дефіциту бюджету", пообіцяла королева, додавши, що влада створить спеціальну комісію для перегляду структури соціальних витрат.

Як і очікувалося, в тронній промові королеви було порушено питання про зміну виборчої системи Великобританії. Єлизавета II повідомила, що до парламенту буде внесений законопроект про проведення референдуму з питання альтернативної системи голосування на виборах до палати громад - нижню палату парламенту.

Всього у промові королеви були представлені 22 нових законодавчих акти і один законопроект. Після виступу королеви Єлизавети в палаті громад повинні початися дебати з приводу запропонованих законодавчих ініціатив.

Нагадаємо, що за підсумками парламентських виборів у Великобританії 6 травня 2010р. лідер лейбористів Гордон Браун пішов у відставку з поста прем'єр-міністра, а консерватори та ліберал-демократи сформували перше з 1945р. коаліційний уряд. Новим главою уряду був призначений лідер Консервативної партії Девід Кемерон, а його заступником - лідер ліберал-демократів Нік Клегг.

Читайте також:

Обрано нового прем’єр-міністра Великобританії

Королева Британії розпустила парламент: вибори призначені на 6 травня

Королева Британії стала жертвою нових правил перетину кордону

Королева Великобританії представила в тронній промові 14 нових законопроектів

ВідеоЄлизавета II звернулася до парламенту з тронною промовою

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: