Королева Єлизавета ІІ зробила заяву про відхід принца Гаррі і Меган Маркл з монаршої родини

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Вона сказала, що повністю підтримує їх.

Королева Великобританії Єлизавета II підтримала рішення принца Гаррі і Меган Маркл відмовитися від королівських привілеїв і повідомила про "перехідний період" у цьому процесі.

Про це йдеться в її заяві за підсумками королівської сімейного ради, передає ВВС.

"Моя родина і я повністю підтримуємо бажання Гаррі і Меган почати нове життя як молода сім'я. Хоча ми б вважали за краще, щоб вони залишалися повноцінними членами королівської сім'ї, ми поважаємо і розуміємо їхнє бажання жити більш незалежним життям, залишаючись при цьому цінною частиною моєї родини", - йдеться в заяві королеви.

Королева також повідомила, що буде певний "перехідний період", під час його Гаррі та Меган поступово складатимуть з себе повноваження членів монаршої родини, перебуваючи в Канаді та Великій Британії. Вона зазначила, що остаточне рішення щодо цього процесу очікується найближчими днями.

Нагадаємо, принц Гаррі, онук королеви Великої Британії Єлизавети ІІ, та його дружина Меган Маркл оголосили про те, що відмовляться від статусу високопоставлених членів монаршої родини та їхніх привілеїв.

У заяві подружжя зазначило, що рішення не є раптовим і ухвалене "після багатьох місяців роздумів та внутрішніх дискусій".

Чим зумовлене рішення герцога та герцогині Сассекських, як на звістку відреагувала монарша родина та як тепер зароблятимуть на хліб Гаррі та Меган – читайте у великому матеріалі ТСН.ua

Ще у жовтні 2019 року герцог та герцогиня Сассекські у документальній стрічці розповіли про тиск громадськості та складнощі, з якими стикалися через свою належність до королівської родини.

Відео Мexit у Великій Британії: рішення принца Гаррі та Меган Маркл збурило суспільство

Королівська родинна криза розділяє британців. Ще не завершився Brexit, а у Великій Британії заговорили про Мexit. Бурхливі суперечки викликало рішення принца Гаррі та його дружини Меган Маркл скласти обов'язки членів королівської родини.  

Мexit у Великій Британії: рішення принца Гаррі та Меган Маркл збурило суспільство

Залиште свій коментар

Вибір редакції