Королівська економія: монарх Швеції позбавив високих титулів п’ятьох своїх онуків

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

На них не виділятимуться видатки з казни, але й королівських обов’язків вони не матимуть.

В рамках реформи шведський монарх Карл Густав XVI прибрав з королівського дому одразу п’ятьох онуків, йдеться у ТСН.12:00.

Йдеться про дітей його сина принца Карла Філіппа та доньки принцеси Мадлен. Їм зараз від одного до п’яти років. Після рішення короля малеча втратить титул "ваша королівська високість", і більше не повинна буде виконувати обов'язки членів монаршої родини. А також втратить щорічну виплату з бюджету країни.

На такий крок шведський король пішов, аби скоротити витрати на королівську родину, а ще зробити життя онуків більш вільним. Адже з новим статусом ті зможуть стати ким захочуть, коли виростуть. Водночас, спадкоємиці шведського престолу принцесі Вікторії та її дітям, які також претендують на корону, виконувати монарші обов'язки таки доведеться.

Відео Шведський монарх Карл Густав XVI прибрав з королівського дому одразу 5 онуків

Йдеться про дітей його сина принца Карла Філіппа та доньки принцеси Мадлен. Їм зараз від одного до 5 років. Після рішення короля малеча втратить титул "ваша королівська високість", і більше не повинна буде виконувати обов'язки членів монаршої родини. А також - втратить щорічну виплату з бюджету країни.    

Шведський монарх Карл Густав XVI прибрав з королівського дому одразу 5 онуків

Нагадаємо, у черзі на корону Британії перший – син Єлизавети ІІ принц Чарльз. За ним – старший син Чарльза та його діти. Загалом наступників у черзі на престол цілих 19

Залиште свій коментар

Вибір редакції