• Кількість переглядів 35976

Для президентів, монархів і релігійних діячів подорож в автомобілі – не тільки стиль і комфорт, але й безпека.

Броньовані вікна, кнопка тривожного виклику, система подачі крові в автомобіль, установка для димової завіси і багато іншого – все це можна знайти в надпотужних і надбезпечних автомобілях світових лідерів. Для президентів, монархів і релігійних діячів подорож в автомобілі – це не тільки стиль і комфорт, але й безпека.

Дехто вважає за краще пересуватися на ультрадорогих автомобілях, дехто – обирає більш економний варіант. Select Car Leasing зібрала дані про авто п'яти найвпливовіших світових лідерів, зокрема їх орієнтовну ціну та характеристики. На чому їздять Трамп, Путін та Кім Чен Ин – в матеріалі ТСН.ua.

тачки лідерів_3

Куленепробивним автомобілем для глави католицької церкви вперше скористалися після замаху на Папу Івана Павла II в 1981 році. І лише чинний Папа Франциск відмовився від броньованого авто. "Давайте подивимося правді в очі – в моєму віці втрачати нічого", – говорить Папа Франциск. Але його попередник Папа Банедикт XVI їздив на броньованому "Папмобілі" вартістю майже $500 тисяч.

тачки лідерів_4

Від моменту інавгурації Володимира Путіна 7 травня 2018 року автомобіль Aurus-41231SB "Сенат" використовується на постійній основі як основний службовий автомобіль. Aurus – сімейство авто представницького і вищого класу, раніше відомий під проектною назвою "Єдина модульна платформа" та проект "Кортеж". Aurus Senat – спільна розробка Porsche і російського інституту NAMI. В авто Путіна встановлений V-подібний 8-циліндровий двигун місткістю 4,4 л і потужністю 598 к. с.

тачки лідерів_5

"Звір" – це практично фортеця на колесах з куленепробивними вікнами товщиною 5 дюймів і броньованими дверима товщиною 8 дюймів. В передній частині автомобіля заховані установки зі сльозогінним газом і камери нічного бачення. "Cadillac One" з кодовим ім'ям "Диліжанс" є офіційним державним автомобілем президента США.

Чинна модель створена на платформі середньотонажної вантажівки. Лімузин вперше почав експлуатуватися від моменту інавгурації Барака Обами 20 січня 2009 року, коли він проїхав на ньому приблизно 3,2 кілометра від місця складення президентської присяги в Білому до місця проведення параду з нагоди інавгурації.

тачки лідерів_2

Автомобіль Кім Чен Ина є одним з найбезпечніших у світі – він здатний витримати як гранату, так і кулі. Лімузин всі почали обговорювати після потрапляння в Мережу вірусних кадрів, де 12 охоронців бігають разом з автомобілем, поки лідер КНДР перебуває в ньому.

Як пише The New York Times з посиланням на доповідь Американського некомерційного центру перспективних оборонних досліджень (C4ADS), лімузинів, на яких пересувається Кім Чен Ин, в Північній Кореї не має бути через санкції, введені ООН від 2006 року – вони забороняють постачання предметів розкоші в Північну Корею.

У розслідуванні стверджується, що люксові автомобілі та інші предмети розкоші потрапляють в КНДР завдяки широко розгалуженій контрабандній мережі. Вона охоплює 90 країн – через ланцюжок посередників, серед яких є й союзники США.Кінець кінцем контрабанда опиняєтсья в Росії чи Китаї, звідки переправляється до Північної Кореї.

За цією схемою у 2015-2017 роках було сумарно поставлено 803 транспортні засоби, більшість з яких були отримані від російських компаній, пише CNN.

тачки лідерів_1

Це автомобіль представницького класу, розроблений і випущений в 2002 році в кількості двох штук британською автомобілебудівною компанією Bentley Motors Limited. 4 червня 2002 року вони були подаровані королеві Великої Британії Єлизаветі II на честь 50-річного ювілею її сходження на трон.

Вимога королівського дому до розробників полягала в тому, щоб вікна були слабо затоновані, щоб королеву було видно. Під час офіційних виїздів королеви на радіаторі автомобіля замість стандартного встановлюється її персональний маскот – фігурка Святого Георга, що вражає змія.

Фотогалерея Автомобілі світових лідерів (5 фото)

Залиште свій коментар