Коронавірус атакує Європу. В Іспанії за добу зафіксували 100 випадків інфікування

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Жертвами коронавірусу у всьому світі стали 3592 людини.

В Іспанії зафіксовано 100 нових випадків захворювання на коронавірусну інфекцію. В країні вже 440 хворих.

Про це заявив директор Центру координації та надзвичайних ситуацій в сфері охорони здоров'я при МОЗ королівства Фернандо Симон.

Крім того, кільксть померлих через захворювання зросла до шести. Найбільше випадків зафіксовано в автономному співтоваристві Мадрид. У зв'язку з цим регіональні влади вирішили на місяць закрити більше 200 центрів дозвілля і відпочинку для літніх людей.

Жертвами коронавірусу у всьому світі стали 3592 людини, 2986 з них - на території материкового Китаю; кількість зареєстрованих випадків зараження на всіх континентах перевищила 106 тисяч. 

Також зафіксували перші два випадки інфікування COVID-19 в Болгарії.

Нагадаємо, спалах коронавірусу розпочався з ринку морепродуктів та тварин у китайському місті Ухань. Він викликає симптоми, схожі на застуду, але швидко вражає легені й інші органи. Патоген належить до великої родини коронавірусів. Хвороба поширилася вже на десятки країн.

Всесвітня організація охорони здоров'я дала офіційну назву новому вбивчому коронавірусу з Китаю - COVID-19. У самому Китаї його раніше назвали NCP (Novel Coronavirus Pneumonia), що означає - пневмонія, яка викликається новим типом коронавіруса. Перша вакцина від цього типу коронавірусу з'явиться не раніше, ніж через півтора року.

Схоже, джерелом спалаху коронавірусу є якась тварина. Водночас відомо, що вірус може передаватися і від людини людині повітряно-крапельним шляхом. Є підозри, що недуга може передаватися навіть в інкубаційний період, коли носій хвороби не підозрює, що інфікований.

В Україні 3 березня заступник міністра охорони здоров'я Віктор Ляшко заявив, що в Чернівцях зафіксували перший випадок інфікування COVID-19. Зараження виявили у чоловіка, який повернувся з Італії.

Базові рекомендації для уникнення зараження коронавірусом:

  • уникати контактів з тваринами;
  • не їсти сире або погано оброблене м'ясо;
  • уникати контактів з людьми, у яких є ознаки захворювання;
  • регулярно та ретельно мити руки.

Детальніше про те, що відомо про загадкову недугу, як вона виникла та чому викликає занепокоєння у медиків – читайте у матеріалі ТСН.ua.

Плейлист 166 відео Спалах коронавірусу в Європі

Всесвітня організація охорони здоров'я за підсумками екстреної наради оголосила спалах коронавірусу надзвичайною ситуацією міжнародного значення. Це стало опосередкованим визнанням того, що стримати поширення хвороби не вдається і вона з локальної проблеми набуває глобального масштабу. Серед європейських країн найбільший спалах коронавірусу виник в Італії.

Спалах коронавірусу в Європі

Залиште свій коментар

Вибір редакції