Коронавірус дістався столиці Великої Британії: першого хворого із недугою ушпиталили до лікарні

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Попередньо, вірус виявили у жінки, яка повернулась із Китаю.

У Лондоні медики зафіксували перший випадок зараження новим коронавірусом із Китаю. Пацієнта зі смертельною недугою помістили в лікарню на півдні Лондона, де є спеціальне відділення.

Про це повідомив телеканал Sky News, посилаючись на місцевих лікарів.

За інформацією каналу, це загалом дев'ятий офіційно підтверджений діагноз коронавірусу у Великій Британії. BBC своєю чергою повідомляє, що інфікованою пацієнткою є жінка. Її ушпиталили до лікарні Сент-Томаса. 

Головний лікар професор Кріс Вітт підтвердив факт інфікування. За його словами, хвора нібито повернулася з Китаю.

"Ще один пацієнт в Англії дав позитивний результат на новий коронавірус. Цей вірус був переданий в Китаї, і тепер пацієнтку переведено до спеціалізованого центру в Сент-Томас у Лондоні", - сказав він.

Нагадаємо, спалах вірусу розпочався з ринку морепродуктів та тварин у китайському місті Ухань. Він викликає симптоми, схожі на застуду, але швидко вражає легені й інші органи. Патоген належить до великої родини коронавірусів. Хвороба поширилася вже на десятки країн. Двоє українців підхопили вірус на круїзному лайнері.

Всесвітня організація охорони здоров'я дала офіційну назву новому вбивчому коронавірусу з Китаю - COVID-19. У самому Китаї його раніше назвали NCP (Novel Coronavirus Pneumonia), що означає - пневмонія, яка викликається новим типом коронавіруса.

Перша вакцина від цього типу коронавірусу з'явиться не раніше, ніж через півтора року.

Схоже, джерелом спалаху коронавірусу є якась тварина. Водночас відомо, що вірус може передався і від людини людині повітряно-крапельним шляхом. Є підозри, що недуга може передаватися навіть в інкубаційний період, коли носій хвороби не підозрює, що інфікований.

Всесвітня організація охорони здоров'я за підсумками екстреної наради оголосила спалах коронавірусу надзвичайною ситуацією міжнародного значення. Це стало опосередкованим визнанням того, що стримати поширення хвороби не вдається і вона з локальної проблеми набуває глобального масштабу. 

Базові рекомендації для уникнення зараження коронавірусом:

  • уникати контактів з тваринами;
  • не їсти сире або погано оброблене м'ясо;
  • уникати контактів з людьми, у яких є ознаки захворювання;
  • регулярно та ретельно мити руки.

Детальніше про те, що відомо про загадкову недугу, як вона виникла та чому викликає занепокоєння у медиків – читайте у матеріалі ТСН.ua.

Плейлист 149 відео Смертоносний коронавірус з Китаю

Світом шириться новий вірус з Китаю. Інфіковано понад 500 осіб.

Смертоносний коронавірус з Китаю

Залиште свій коментар

Вибір редакції