Коронавірус наблизився до кордону України. У Польщі повідомили про перший випадок інфікування

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Інфекцію виявили у 25-річної жінки.

У польському місті Лодзь 27 лютого зафіксували перший в країні випадок інфікування коронавірусом з Китаю

Про це повідомляє Express Ilustrowany.

Зазначається, 25-річна жінка провела місяць в Таїланді. Вона повернулася до Лодзя ще 22 лютого і в неї було погане самопочуття. Видання пише, що перше тестування на коронавірус дало позитивний результат, інфіковану продовжують діагностувати та чекають на наступні результати дослідження.

Оновлено 14:30. Згодом в міністерстві здоров'я Польщі прокоментували інформацію про інфікування мешканки Лодзя коронавірусом COVID-19. Там кажуть, що офіційно діаггноз не підтверджений, але запевняють, що "коронавірус в Польщі - лише питання часу".

Нагадаємо, у Чернівцях 25 лютого госпіталізували жінку, яка приїхала з Італії та звернулася за допомогою. Наступного дня до інфекційної лікарні з пневмонією потрапив чоловік. В обох пацієнтів не знайшли грип, аналізи відправили до Києва, аби перевірити на інфікування коронавірусом.

Плейлист 94 відео Спалах коронавірусу в Європі

Всесвітня організація охорони здоров'я за підсумками екстреної наради оголосила спалах коронавірусу надзвичайною ситуацією міжнародного значення. Це стало опосередкованим визнанням того, що стримати поширення хвороби не вдається і вона з локальної проблеми набуває глобального масштабу. Серед європейських країн найбільший спалах коронавірусу виник в Італії.

Спалах коронавірусу в Європі

Залиште свій коментар

Вибір редакції