Коронавірус пішов на спад: у Південній Кореї зафіксували 84 нових випадки захворювання

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Для порівняння, 29 лютого країна повідомила про 909 випадків за добу.

У вівторок, 17 березня, Південна Корея повідомила про 84 випадки коронавірусної інфекції за добу та шість смертей.

Загалом від початку спалаху в країні Covid-19 підхопили 8320 людей. Недуга зарала 81 життя, повідомляє U.S.News.

Вже третій день поспіль в країні фіксувають менше сотні інфікованих. Для порівняння, у пік епідемії, 29 лютого, Південна Корея повідомляла про 909 випадків за добу. 

Президент Мун Дже Ін заявив, що країна поборює коронавірус, оскільки кількість нових інфекцій продовжує знижуватися.

Як повідомлялося, спалах почався у місті Тегу з "Церкви Ісуса Шінчонджі". Влада країни стверджує, що саме членкиня церкви стала “суперпоширювачем” інфекції у Південній Корей. Що про це відомо – читайте у матеріалі ТСН.ua.

Нагадаємо, спалах коронавірусу розпочався з ринку морепродуктів та тварин у китайському місті Ухань. Він викликає симптоми, схожі на застуду, але швидко вражає легені й інші органи. Патоген належить до великої родини коронавірусів. Хвороба поширилася вже на десятки країн.

Всесвітня організація охорони здоров'я дала офіційну назву новому вбивчому коронавірусу з Китаю - COVID-19. У самому Китаї його раніше назвали NCP (Novel Coronavirus Pneumonia), що означає - пневмонія, яка викликається новим типом коронавіруса. Перша вакцина від цього типу коронавірусу з'явиться не раніше, ніж через півтора року.

Схоже, джерелом спалаху коронавірусу є якась тварина. Водночас відомо, що вірус може передаватися і від людини людині повітряно-крапельним шляхом. Є підозри, що недуга може передаватися навіть в інкубаційний період, коли носій хвороби не підозрює, що інфікований.

В Україні 3 березня заступник міністра охорони здоров'я Віктор Ляшко заявив, що в Чернівцях зафіксували перший випадок інфікування COVID-19. Зараження виявили у чоловіка, який повернувся з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. У Чернівецькій області 16 березня лабораторно підтвердилися ще два випадки зараження новим коронавірусом.

Базові рекомендації для уникнення зараження коронавірусом:

  • уникати контактів з тваринами;
  • не їсти сире або погано оброблене м'ясо;
  • уникати контактів з людьми, у яких є ознаки захворювання;
  • регулярно та ретельно мити руки.

Детальніше про те, що відомо про загадкову недугу, як вона виникла та чому викликає занепокоєння у медиків – читайте у матеріалі ТСН.ua.

Плейлист 541 відео Коронавірус в Україні

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараженння на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Спалах вірусу розпочався з ринку морепродуктів та тварин у китайському місті Ухань. Він викликає симптоми, схожі на застуду, але швидко вражає легені й інші органи. Патоген належить до великої родини коронавірусів. Хвороба поширилася вже на десятки країн.

Коронавірус в Україні

Залиште свій коментар

Вибір редакції