Коронавірус призвів до дефіциту масок в Китаї. У Великій Британії їх розмели навіть з сайту Аmazon

Коронавірус призвів до дефіциту масок в Китаї. У Великій Британії їх розмели навіть з сайту Аmazon

Фото: Associated Press

У Китаї планують виробляти по 180 мільйонів масок на день.

У Великій Британії через спалах та швидке поширення у світі коронавірусу виник великий попит на захисні хірургічні маски.

Як повідомляє The Guardian, на популярному сайті amazon.co.uk розпродано усі антивірусні маски для грипу і вони не знають, коли товар буде знову на складі. Однак, на сайті у продажі є інші маски.

Також про дефіцит масок повідомляють і аптеки Лондона. Так, в одній з мереж аптек в Лондоні 29 січня стійки з масками виявилися порожніми.

Дефіцит масок та інших медичних захисних засобів через новий вірус з Уханя виник і в Китаї. Це ще пов’язано з тим, що у країні зараз святкові новорічні вихідні, у тому числі і на виробництві.

Так, 30 січня губернатор провінції Хубей, яка є епіцентром коронавірусу з адміністративним центром в Ухані, заявив, що по всій провінції "сильний дефіцит" медичних препаратів, повідомляє CGTN.

Він також додав, що деякі медичні працівники одягають плащі та використовують одноразові мішки для сміття в якості бахіл.

У Китаї дефіцит масок призвів до нестандартних рішень. Деякі люди замість масок почали використовувати фрукти.

Своєю чергою державна китайська газета People's Daily повідомляє, що Китай повинен відновити виробництво масок для обличчя 3 лютого (наразі новорічні святкові вихідні) і виробляти по 180 мільйонів масок на день до кінця лютого.

Станом на 30 січня відомо про 7711 підтверджених випадків зараження коронавірусом та 170 смертей.

Фото: ТСН.ua

Нагадаємо, вірус, який схожий на застуду, але, на відміну від неї, дуже швидко вражає легені й інші органи, розпочався з ринку морепродуктів у китайському місті Ухань. Нині сам ринок зачинений і огороджений поліційною стрічкою, а у місті активно відбуваються заходи із знезараження. Посилено контроль в аеропортах не лише Китаю – Таїланд, Австралія та Японія ретельно стежать за пасажирами. 

Відомо, що вірус з китайського Уханя належить до великої родини коронавірусів. Розповсюдження хвороби розпочалося з ринку тварин. Вірус передається повітряно-крапельним шляхом тваринам, людям. Спалах вірусу припав на найгірший час - святкування китайського Нового року. Адже саме цього тижня громадяни Піднебесної активно мандрують - приїжджають на свята до родичів як всередині країни, так і з-за кордону. 

26 січня стало відомо, що смертоносний коронавірус з Китаю може передаватися в інкубаційний період, коли людина навіть не підозрює, що вона хвора. Інкубаційний період триває від одного до 14 днів. 

Базові рекомендації для уникнення зараження коронавірусом:

  • уникати контактів з тваринами;
  • не їсти сире або погано оброблене м'ясо;
  • уникати контактів з людьми, у яких є ознаки захворювання;
  • регулярно та ретельно мити руки.

Що відомо про загадкову недугу, як вона виникла та чому викликає занепокоєння у медиків – читайте у матеріалі ТСН.ua.

Фото: ТСН.ua

Перший випадок зараження коронавірусом підтвердили на Філіппінах

Перший випадок зараження коронавірусом підтвердили на Філіппінах

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус
Наступна публікація