Коронавірус продовжує поширюватися: кількість хворих зросла до 24,5 тисячі, 490 людей померли

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Ще щонайменше 10 хворих перебувають на борту круїзного корабля біля берегів Японії.

Кількість загиблих від коронавірусу у Китаї станом на ранок 5 лютого збільшилася до 490 осіб, ще два летальні випадки були зафіксовані поза межами материкового Китаю: одна смерть на Філіппінах та ще одна у Гонконзі.

Про це повідомляє The Guardian.

Кількість інфікованих людей у всьому світі вже 24 505, з них 24 292 - у Китаї.

Як пише BBC, ще щонайменше 10 інфікованих людей перебувають на борту круїзного корабля "Діамантова принцеса", який стоїть на карантині біля берегів Японії. Усі 10 випадків стосуються осіб старше 50 років.

Усього на кораблі 3 700 пасажирів, з них у 300 взяли аналізи на новий китайський вірус. Тому ймовірно кількість інфікованих після результатів аналізів може зрости.

Зазначається, що перевірки почалися після того, як 80-річний чоловік з Гонконгу, який був на судні минулого місяця, захворів на вірус.

Коронавірус. Поширення у світі станом на 10:00 3 лютого
ТСН.ua

Нагадаємо, вірус, який схожий на застуду, але, на відміну від неї, дуже швидко вражає легені й інші органи, розпочався з ринку морепродуктів у китайському місті Ухань. Нині сам ринок зачинений і огороджений поліційною стрічкою, а у місті активно відбуваються заходи із знезараження. Посилено контроль в аеропортах не лише Китаю – Таїланд, Австралія та Японія ретельно стежать за пасажирами. 

Відомо, що вірус з китайського Уханя належить до великої родини коронавірусів. Розповсюдження хвороби розпочалося з ринку тварин. Вірус передається повітряно-крапельним шляхом тваринам, людям. Спалах вірусу припав на найгірший час - святкування китайського Нового року. Адже саме цього тижня громадяни Піднебесної активно мандрують - приїжджають на свята до родичів як всередині країни, так і з-за кордону. 

26 січня стало відомо, що смертоносний коронавірус з Китаю може передаватися в інкубаційний період, коли людина навіть не підозрює, що вона хвора. Інкубаційний період триває від одного до 14 днів. 

30 січня Всесвітня організація охорони здоров'я за підсумками екстреної наради оголосила спалах коронавірусу надзвичайною ситуацією міжнародного значення. Це стало опосередкованим визнанням того, що стримати поширення хвороби не вдається і вона з локальної проблеми набуває глобального масштабу. 

Базові рекомендації для уникнення зараження коронавірусом:

  • уникати контактів з тваринами;
  • не їсти сире або погано оброблене м'ясо;
  • уникати контактів з людьми, у яких є ознаки захворювання;
  • регулярно та ретельно мити руки.

Що відомо про загадкову недугу, як вона виникла та чому викликає занепокоєння у медиків – читайте у матеріалі ТСН.ua.

Плейлист 138 відео Смертоносний коронавірус з Китаю

Світом шириться новий вірус з Китаю. Інфіковано понад 500 осіб.

Смертоносний коронавірус з Китаю

Залиште свій коментар

Вибір редакції