Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Китаї хлопець із ДЦП залишився без нагляду і помер, коли його тата відправили на карантин через коронавірус

Місцева влада розпочала розслідування.

У китайскому місті Хонган, що у провінції Хубей, підліток із ДЦП помер, поки його тато був на карантині із підозрою на коронавірус. Влада розслідує трагічний випадок, двох чиновників вже відсторонили від роботи, повідомляє BBC.

16-річного Яна Ченга знайшли мертвим через тиждень після того, як його батька відправили на карантин. За цей час юнака годували лише двічі. 

За даними місцевих ЗМІ, батько підлітка через китайську соцмережу звернувся за допомогою та пояснив, що його син залишився один без їжі та води. Коли ситуація набула розголосу, влада міста Хонган розпочала розслідування. Мера та місцевого секретаря Комуністичної партії відсторонили від виконання обов'язків. 

Центральна комісія дисциплінарної інспекції (CCDI) пообіцяла покарати винних у смерті хлопчика. 

Нагадаємо, вірус, який схожий на застуду, але, на відміну від неї, дуже швидко вражає легені й інші органи, розпочався з ринку морепродуктів у китайському місті Ухань. Нині сам ринок зачинений і огороджений поліційною стрічкою, а у місті активно відбуваються заходи із знезараження. Посилено контроль в аеропортах не лише Китаю – Таїланд, Австралія та Японія ретельно стежать за пасажирами. 

Відомо, що вірус з китайського Уханя належить до великої родини коронавірусів. Розповсюдження хвороби розпочалося з ринку тварин. Вірус передається повітряно-крапельним шляхом тваринам, людям. Спалах вірусу припав на найгірший час - святкування китайського Нового року. Адже саме цього тижня громадяни Піднебесної активно мандрують - приїжджають на свята до родичів як всередині країни, так і з-за кордону. 

26 січня стало відомо, що смертоносний коронавірус з Китаю може передаватися в інкубаційний період, коли людина навіть не підозрює, що вона хвора. Інкубаційний період триває від одного до 14 днів. 

30 січня Всесвітня організація охорони здоров'я за підсумками екстреної наради оголосила спалах коронавірусу надзвичайною ситуацією міжнародного значення. Це стало опосередкованим визнанням того, що стримати поширення хвороби не вдається і вона з локальної проблеми набуває глобального масштабу. 

Базові рекомендації для уникнення зараження коронавірусом:

  • уникати контактів з тваринами;
  • не їсти сире або погано оброблене м'ясо;
  • уникати контактів з людьми, у яких є ознаки захворювання;
  • регулярно та ретельно мити руки.

Що відомо про загадкову недугу, як вона виникла та чому викликає занепокоєння у медиків – читайте у матеріалі ТСН.ua.

Плейлист 182 відео Смертоносний коронавірус з Китаю

Світом шириться новий вірус з Китаю. Інфіковано понад 500 осіб.

Смертоносний коронавірус з Китаю

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції