Коронавірус у Китаї забрав життя режисера і майже всієї його сім'ї. Перед смертю чоловік написав листа

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Режисера разом із сім'єю не прийняла жодна лікарня.

Китайський кінорежисер Чанг Кай, а також його сестра, мати і батько померли від коронавірусу в Ухані. Дружина загиблого перебуває у важкому стані.

Про це пише китайський журнал Caixin.

Вся сім'я разом з 55-річним чоловіком мешкала в місті-епіцентрі вірусу. Першим недугу відчув батько Кая. У січні режисер намагався покласти родича в лікарню, проте всі медустанови міста виявилися переповнені. Він помер 28 січня, до того заразивши інших членів сім'ї. За кілька днів померла мати режисера, після чого він також відчув, що захворів.

Кай помер 14 лютого, за кілька годин пішла з життя його сестра. Дружина кінематографіста перебуває у важкому стані. Перед смертю їх госпіталізували, проте лікарі не змогли нічим допомогти пацієнтам.

Один з колишніх однокласників режисера показав журналу фрагмент передсмертного листа, де Кай розповів, що "вірус зжер його та дружину".

"Безжальний вірус зжер мою дружину і мене. Я ходив по різних лікарнях і благав прийняти мене. Але місця було важко знайти ... ми - ніхто. Коли я роблю останні слабкі вдихи, я кажу своїй родині, моїм друзям і моєму синові в далекому Лондоні: я все своє життя був хорошим сином, відповідальним батьком, люблячим чоловіком і чесною людиною. Прощавайте, ті, кого я люблю, і ті, хто мене любив", – написав він.

В епіцентрі спалаху коронавірусної інфекції Covid-19 станом на ранок 19 лютого зафіксували понад 61,6 тисячі  випадків зараження. На території провінції Хубей від недуги загинула 1921 людина.

коронавірус у світі, дані на 18 лютого (2)
tsn.ua

Нагадаємо, спалах вірусу розпочався з ринку морепродуктів та тварин у китайському місті Ухань. Він викликає симптоми, схожі на застуду, але швидко вражає легені й інші органи. Патоген належить до великої родини коронавірусів. Хвороба поширилася вже на десятки країн. Двоє українців підхопили вірус на круїзному лайнері.

Всесвітня організація охорони здоров'я дала офіційну назву новому вбивчому коронавірусу з Китаю - COVID-19. У самому Китаї його раніше назвали NCP (Novel Coronavirus Pneumonia), що означає - пневмонія, яка викликається новим типом коронавіруса.

Перша вакцина від цього типу коронавірусу з'явиться не раніше, ніж через півтора року.

Схоже, джерелом спалаху коронавірусу є якась тварина. Водночас відомо, що вірус може передався і від людини людині повітряно-крапельним шляхом. Є підозри, що недуга може передаватися навіть в інкубаційний період, коли носій хвороби не підозрює, що інфікований.

Всесвітня організація охорони здоров'я за підсумками екстреної наради оголосила спалах коронавірусу надзвичайною ситуацією міжнародного значення. Це стало опосередкованим визнанням того, що стримати поширення хвороби не вдається і вона з локальної проблеми набуває глобального масштабу. 

Базові рекомендації для уникнення зараження коронавірусом:

  • уникати контактів з тваринами;
  • не їсти сире або погано оброблене м'ясо;
  • уникати контактів з людьми, у яких є ознаки захворювання;
  • регулярно та ретельно мити руки.

Детальніше про те, що відомо про загадкову недугу, як вона виникла та чому викликає занепокоєння у медиків – читайте у матеріалі ТСН.ua.

Плейлист 236 відео Смертоносний коронавірус з Китаю

Світом шириться новий вірус з Китаю. Інфіковано понад 500 осіб.

Смертоносний коронавірус з Китаю

Залиште свій коментар

Вибір редакції