Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Коронавірус у світі: Росія проводить масові репетиції параду, а у США випробовують лікування кров'ю

Коронавірус у світі: Росія проводить масові репетиції параду, а у США випробовують лікування кров'ю

95 відсотків померлих у Європі – люди, старші за 60 років, які переважно мали супутні хвороби.

За мільйон перескочила кількість хворих на коронавірус у світі, померли близько 55 тисяч осіб, вилікувалися – вчетверо більше, йдеться в ТСН.16.45.

В Італії кількість інфікованих знижується вже впродовж тижня. Хоча смертей тут усе одно найбільше в світі – майже 14 тисяч людей. Іспанські лікарі висловлюють обережний оптимізм. А у США померли вже більше шести тисяч людей, хворих – майже 250 тисяч. Через карантин у країні стрімко зростає кількість безробітних. За даними американського Міністерства праці, це вже 10 мільйонів осіб.

Ні масок, ані дистанції в два метри. На розміщеному в Інтернеті відео, як стверджує автор репетиція військового параду до Дня перемоги на підмосковному полігоні. «15 тисяч, б*ть, а ви кажете, більше 50 людей не збиратись, жодного в масці, всі здорові, б*ть», - звучить на відео, де видно збір великої кількості військових.

Кількість хворих на коронавірус у Росії стрімко зростає - за добу шість сотень нових випадків, а загалом, понад чотири тисячі інфікованих. Один за одним подають у відставку одразу четверо російських губернаторів після того, як Путін надав їм повноваження боротися з коронавірусом.

Російське Міноборони, тим часом, перейшло до погроз італійським журналістам, що розкритикували гуманітарну допомогу Кремля. "Хто копає комусь яму, сам у неї впаде" - відповів на статтю російський генерал Конашенков, який очолює місію в Італії. Смертність від коронавірусу в країні  знижується, хоча за кількістю жертв вона поки лишається першою в світі.

Відео Коронавірус у світі: кількість хворих перескочила мільйон

У світі померли близько 53-х тисяч осіб, вилікувалися вчетверо більше. В Італії кількість інфікованих знижується вже протягом тижня. Хоча смертей тут все одно найбільше в світі – майже 14 тисяч людей. Іспанські лікарі теж висловлюють обережний оптимізм. А от у Франції - навпаки - ситуація погіршилася. У США тим часом померли вже більше шести тисяч людей.  

Коронавірус у світі: кількість хворих перескочила мільйон

А кількістю інфікованих Італію нині випереджає Іспанія. Хоча тамтешні лікарі й обережно сподіваються на спад епідемії. Найбільша зараз лікарня Мадрида – імпровізований шпиталь у гігантському виставковому центрі. Тут півтори тисячі ліжок із можливістю доставити ще чотири тисячі. Утім, поки що це непотрібно - місця й так зайняті не всі.

 «Нових пацієнтів меншає, але раджу не втрачати пильність. Людина ніби вже в порядку. І тут знову ледь дихає. Розслабитися можна лише на восьмий-дев’ятий день після поліпшення», - каже директор шпиталю Антоніо Запатеро.

У Сполучених Штатах кількість хворих наблизилася до чверті мільйона. Влада рекомендує американцям носити маски. Нині лікарі в США випробовують іще один вид лікування. Беруть кров перехворілих, і роблять із неї плазму з антитілами до коронавірусу - сподіваючись, що це допоможе недужим легше перенести ускладнення.

Тоді, як у Всесвітній організації охорони здоров’я наголошують: 95 відсотків померлих у Європі – люди, старші за 60 років, які переважно мали супутні хвороби: діабет, проблеми з тиском чи серцем.

Тим часом, у Великій Британії пік коронавірусу прогнозують на Великдень, святкуватимуть його вже через 9 днів. До свята ж Франція виводить на вулиці додатково десятки тисяч поліцейських, щоб ті контролювали дотримання карантину громадянами.

Залиште свій коментар

Вибір редакції