Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Коронавірус в Італії: хворих уже більше 800, смертей 21

Хвороба продовжує поширюватися територією країни.

Протягом п’ятниці, 28 лютого, коронавірусна інфекція збільшила своє поширення на території найбільш постраждалої від неї європейської країни – Італії. Лік хворим там уже пішов на дев’яту сотню.

Наразі офіційно зареєстрованим вважається 821 діагноз. Таку цифру назвав керівник служби цивільної оборони Італії Анджело Борреллі. Помер від інфекції, за його словами, 21 пацієнт.

Для порівняння, напередодні хворих налічувалися 650, а жертв вірусу – 17. Як і раніше, найбільш постраждалими від епідемії, є північні регіони Італії, насамперед Ломбардія.

Плейлист 106 відео Спалах коронавірусу в Європі

Всесвітня організація охорони здоров'я за підсумками екстреної наради оголосила спалах коронавірусу надзвичайною ситуацією міжнародного значення. Це стало опосередкованим визнанням того, що стримати поширення хвороби не вдається і вона з локальної проблеми набуває глобального масштабу. Серед європейських країн найбільший спалах коронавірусу виник в Італії.

Спалах коронавірусу в Європі

Нагадаємо, спалах вірусу розпочався з ринку морепродуктів та тварин у китайському місті Ухань. Він викликає симптоми, схожі на застуду, але швидко вражає легені й інші органи. Патоген належить до великої родини коронавірусів. Хвороба поширилася вже на десятки країн.Четверо українців підхопили вірус на круїзному лайнері.

Всесвітня організація охорони здоров'я дала офіційну назву новому вбивчому коронавірусу з Китаю - COVID-19. У самому Китаї його раніше назвали NCP (Novel Coronavirus Pneumonia), що означає - пневмонія, яка викликається новим типом коронавіруса.

Перша вакцина від цього типу коронавірусу з'явиться не раніше, ніж через півтора року.

Схоже, джерелом спалаху коронавірусу є якась тварина. Водночас відомо, що вірус може передаватися і від людини людині повітряно-крапельним шляхом. Є підозри, що недуга може передаватися навіть в інкубаційний період, коли носій хвороби не підозрює, що інфікований.

Всесвітня організація охорони здоров'я за підсумками екстреної наради оголосила спалах коронавірусу надзвичайною ситуацією міжнародного значення. Це стало опосередкованим визнанням того, що стримати поширення хвороби не вдається і вона з локальної проблеми набуває глобального масштабу. 

Базові рекомендації для уникнення зараження коронавірусом:

  • уникати контактів з тваринами;
  • не їсти сире або погано оброблене м'ясо;
  • уникати контактів з людьми, у яких є ознаки захворювання;
  • регулярно та ретельно мити руки.

Детальніше про те, що відомо про загадкову недугу, як вона виникла та чому викликає занепокоєння у медиків – читайте у матеріалі ТСН.ua.

Коронавірус в Італії
ТСН.ua

Залиште свій коментар

Вибір редакції