Коронавірус в Китаї: в Ухані закрили усі тимчасові лікарні, де лікували інфікованих COVID-19

Дата публікації
Перегляди
28к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Коронавірус в Китаї: в Ухані закрили усі тимчасові лікарні, де лікували інфікованих COVID-19

Фото: Associated Press

Епідемія в країні пішла на спад.

У китайському місті Ухань, з якого почалося розповсюдження коронавірусу, закрили усі 16 тимчасових лікарень, де лікували інфікованих COVID-19.

Про це повідомляє Сіньхуа з посиланням на місцеві органи влади.

Зазначається, що загалом від початку лютого і до закриття тимчасові лікарні отримали понад 12 тисяч пацієнтів.

Наразі епідемія в Китаї пішла на спад, кількість інфікованих різко скоротилося і тимчасові лікарні закрили.

У місті Ухань за день коронавірусом інфікувалося лише 17 осіб. Для порівняння, 9 лютого було зареєстровано 1 921 випадок зараження.

На початку лютого у Китаї на лікарні були перетворені виставкові центри, спортивні і навчальні заклади та державні установи. А дві лікарні було побудовано з нуля за рекордні 10 днів.

Нагадаємо, спалах коронавірусу розпочався з ринку морепродуктів та тварин у китайському місті Ухань. Він викликає симптоми, схожі на застуду, але швидко вражає легені й інші органи. Патоген належить до великої родини коронавірусів. Хвороба поширилася вже на десятки країн.

Всесвітня організація охорони здоров'я дала офіційну назву новому вбивчому коронавірусу з Китаю - COVID-19. У самому Китаї його раніше назвали NCP (Novel Coronavirus Pneumonia), що означає - пневмонія, яка викликається новим типом коронавіруса. Перша вакцина від цього типу коронавірусу з'явиться не раніше, ніж через півтора року.

Схоже, джерелом спалаху коронавірусу є якась тварина. Водночас відомо, що вірус може передаватися і від людини людині повітряно-крапельним шляхом. Є підозри, що недуга може передаватися навіть в інкубаційний період, коли носій хвороби не підозрює, що інфікований.

В Україні 3 березня заступник міністра охорони здоров'я Віктор Ляшко заявив, що в Чернівцях зафіксували перший випадок інфікування COVID-19. Зараження виявили у чоловіка, який повернувся з Італії.

Базові рекомендації для уникнення зараження коронавірусом:

  • уникати контактів з тваринами;
  • не їсти сире або погано оброблене м'ясо;
  • уникати контактів з людьми, у яких є ознаки захворювання;
  • регулярно та ретельно мити руки.

Детальніше про те, що відомо про загадкову недугу, як вона виникла та чому викликає занепокоєння у медиків – читайте у матеріалі ТСН.ua.

Наступна публікація