Коронавірус відступає у Китаї: Ухань закрив побудовану в розпал епідемії лікарню

Коронавірус відступає у Китаї: Ухань закрив побудовану в розпал епідемії лікарню

Фото: Associated Press

У провінції закінчився карантин, місто відкриють через кілька днів.

В китайському Ухані (провінція Хубей) закрили модульну лікарню, призначену для лікування пацієнтів, хворих коронавірусів. Це та лікарня, яку раніше побудували за 10 днів.

Про це повідомляє China.org.

Попередньо всі пацієнти з Covid-19 були переведені або виписані.

"Лікарня, призначена для лікування пацієнтів з тяжкою формою захворювання Covid-19 в Ухані, була закрита в понеділок, оскільки число госпіталізованих пацієнтів в місті скорочується", - йдеться в повідомленні.

Додатковий медперсонал з Шанхая, Цзянсу, Чжецзян, Фуцзяня, Шаньдуна і Гуандуна повернеться додому після майже двох місяців важкої роботи в лікарні.

Тепер лікарня буде готуватися до приймання пацієнтів із іншими захворюваннями.

Ухань раніше був епіцентром поширення коронавірусу у світі, однак місто вже здолало епідемію і готується до зняття карантинних заходів.

Приєднуйтеся до ТСН.ua у Telegram!

Нагадаємо, спалах нового коронавірусу розпочався з ринку морепродуктів та тварин у китайському місті Ухань. Він викликає симптоми, схожі на застуду, але швидко вражає легені й інші органи. Патоген належить до великої родини коронавірусів. Хвороба поширилася вже на десятки країн.

Всесвітня організація охорони здоров'я дала офіційну назву коронавірусній хворобі з Китаю - COVID-19. У самому Китаї її раніше назвали NCP (Novel Coronavirus Pneumonia), що означає - пневмонія, яка викликається новим типом коронавіруса. Перша вакцина від цього типу коронавірусу з'явиться не раніше, ніж через півтора року.

Схоже, джерелом спалаху коронавірусу є якась тварина. Водночас відомо, що вірус може передаватися і від людини до людини повітряно-крапельним шляхом. Є підозри, що недуга може передаватися навіть в інкубаційний період, коли носій хвороби не підозрює, що інфікований.

Життя після карантину: китайська провінція Хубей відновлює внутрішнє авіасполучення

Життя після карантину: китайська провінція Хубей відновлює внутрішнє авіасполучення

Повʼязані теми:

Наступна публікація