Перейти до змісту
Коронавірус-викрадач Різдва: у Лапландії зимове свято опинилося під загрозою

Фінляндія на початку пандемії запровадила суворий карантин і, фактично, закрилася від інших країн.

Різдво під загрозою: на батьківщині Санта Клауса, у фінській Лапландії, улюблене свято дітлахів може бути зірване через коронавірус. Дістатися селища, де мешкає казковий дідусь, дуже складно через карантин.

Про те, хто може врятувати Різдво, йдеться в сюжеті ТСН.16:45.

Санті та та його підлеглі довелося змінити умови роботи ще навесні, відколи COVID-19 дістався Фінляндії: тепер ельфи у масках, а сам Санта - за захисним пластиковим екраном. 

Зазвичай сюди приїздили поспілкуватися з казковим дідусем, помилуватися Північним сяйвом та покататися на собаках. Утім, через карантин цього літа кількість відвідувачів у містечку Рованіемі впала майже на 80%.

Відео Хто врятує Різдво: у Лапландії нарікають, що через карантин свято може бути зірване

Різдво під загрозою. На батьківщині Санта Клауса, у фінській Лапландії, нарікають: через коронавірус улюблене свято дітлахів може бути зірване. Адже дістатися селища, де мешкає казковий дідусь, дуже складно через карантин. Хто може врятувати Різдво – у сюжеті.

Хто врятує Різдво: у Лапландії нарікають, що через карантин свято може бути зірване

У п'ятимільйонній країні від початку пандемії 13 тисяч недужих і 350 померлих. І нині показники зараження знову зростають. Фінляндія на початку пандемії запровадила суворий карантин і, фактично, закрилася від інших країн. Підприємці цього здебільшого не підтримують.

Компаніям, у яких пік завантаженості на Різдво, вже доводиться звільняти персонал. Якщо країна посилить обмеження, тут жартома говорять навіть про віртуальні візити Санти. Хоча діти від ідеї не в захваті - бо як тоді отримати подарунки?

Фінські бізнесмени пропонують свої варіанти виходу із ситуації. Приміром, дозволити приїздити до країни з Шенгенської зони без карантину, але з двома тестами на коронавірус: з одним негативним з країни вильоту, а з іншим - отриманим у Фінляндії. 

Урятувати бодай частину Різдва може влада країни, якщо трохи послабить обмеження. Переглядати їх уряд планує цього тижня.

Нагадаємо, тим часом в Європі дедалі жорсткіше обмежують громадян через коронавірус. Серед нових правил: комендантська година й обмежені прогулянки.

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин