Корпорація Roshen повністю припинила діяльність у Росії

Дата публікації
Перегляди
1796
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Корпорація Roshen повністю припинила діяльність у Росії

Фото: Roshen

У червні були законсервовані останні об'єкти компанії.

У Липецьку повністю завершили діяльність кондитерської фабрики Roshen.

Про це повідомили у прес-службі компанії та оприлюднили фото.

"Цього місяця була повністю завершена консервація Липецької фабрики. Як повідомлялося раніше, процес відбувався в три етапи. У квітні були законсервовані всі виробничі лінії, в травні – системи холодо- і теплопостачання, а в червні – блок очисних споруд, котельні та водозабори", - уточнили в корпорації.

Також наголошується, що повністю припинив свою діяльність і склад готової продукції, і торговий дім ТОВ "Рошен", який займався її продажем.

Нагадаємо, російський суд наклав арешт на 14 об'єктів нерухомості, зокрема, на склад готової продукції, 4 цехи, будівлю підсобного корпусу і 7 земельних ділянок загальною площею понад 700 тис. кв. м корпорації за звинуваченням у фінансових оборудках та розкраданні 180 млн рублів із бюджету Росії. До того ж російська податкова висунула претензії торговому дому ТОВ "Рошен" на 150 млн руб.

Арешт майна Липецької фабрики подовжено до 13 вересня 2017 року.

Зазначимо, корпорація належить президенту України Петру Порошенку, який на час президентства передав свою частку (85%) у так званий сліпий траст під управлінням інвестиційного банку Rothschild. Решта акцій Roshen належать генеральному директору корпорації В'ячеславу Москалевському (13%) і чотирьом менеджерам корпорації (по 0,5%).

З російського підрозділу компанії "Roshen" почали звільняти працівників

З російського підрозділу компанії "Roshen" почали звільняти працівників

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1796
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація