Кошти КНДР поки що в Росії

Кошти Північної Кореї уже знаходяться в Росії, але їх переказ у КНДР відкладається через технічні проблеми.

Кошти Північної Кореї уже знаходяться в Росії, але їх переказ у КНДР відкладається через технічні проблеми, - заявив в Улан-Баторі представник США на шестисторонніх переговорах з північнокорейської ядерної проблеми Крістофер Хілл.

 "Я чув, що засоби були перераховані, вони знаходяться в Росії, проте виникли технічні складнощі з отриманням їх банком, де знаходяться північнокорейські рахунки", - повідомив Хілл. На його думку, проблема з переказом коштів, що є однією з умов договору про ядерне роззброєння Північної Кореї, вирішиться в найближчі декілька днів. 

Крім того, американський дипломат повідомив, що наступний раунд переговорів по ядерному роззброєнню Північної Кореї може пройти на початку липня. 

Грошові кошти КНДР - 25 мільйонів доларів - були заблоковані півтора роки тому на рахунках в одному з банків Макао на вимогу США, які звинувачували Пхеньян у відмиванні грошей і розповсюдженні фальшивих доларів.

На лютневих переговорах в Пекіні був узгоджений початковий план ядерного роззброєння КНДР. Проте Пхеньян до цих пір відмовлявся приступати до виконання домовленостей про початковий етап ядерного роззброєння, поки не будуть повернені гроші з рахунків в Макао. 

Банк Росії не коментує інформацію іноземних ЗМІ про переказ до Москви розблокованих американцями грошових коштів КНДР з банку Макао, повернення яких Пхеньян назвав умовою початкового етапу свого ядерного роззброєння.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: