Кожен десятий німець виступає за диктатуру

10% німців заявили, що заради блага Німеччини до влади повинен прийти фюрер, здатний управляти країною "твердою рукою".

Кожен десятий німець висловився за те, щоб при владі в Німеччині перебував фюрер, а диктатуру назвали найкращим варіантом державного устрою.

Такий висновок міститься в соціальному дослідженні Фонду Фрідріха Еберта.

Опитування було покликаний виявити глибину крайньо-правих і націоналістичних настроїв в німецькому суспільстві. У дослідженні взяли участь 2400 німецьких громадян у віці від 14 до 90 років.

10% опитаних заявили, що заради блага Німеччини до влади повинен прийти фюрер, здатний управляти країною "твердою рукою". Прихильники повернення фюрера відзначили, що диктатура - найкращий варіант державного устрою для Німеччини.

Чверть респондентів відзначили, що Німеччині потрібна "сильна партія", яка відстоювала б інтереси німецького суспільства.

Ще більше опитаних німців критично відгукнулися про трудових мігрантів, що приїжджають до Німеччини у пошуках кращого життя. 31,7% респондентів відзначили, що в умовах обмеженого ринку праці "іноземців треба висилати додому".

35,6% учасників опитування висловили побоювання, що Німеччина в перспективі ризикує виявитися переповненою іммігрантами.

Окремою критиці респондентів опитування FES зазнали представники мусульманської громади Німеччини. На думку більшості (58 відсотків), релігійну свободу послідовників ісламу у Німеччині необхідно обмежити. При цьому в регіонах колишньої НДР відсоток опитаних, які дотримуються цієї точки зору, виявився ще вищий - 75,7.

Відзначимо, що в останні місяці в Німеччині розгорілися відразу декілька скандалів, пов'язаних із заявами тих чи інших політиків чи державних діячів на адресу національних і релігійних меншин, а саме іммігрантів з мусульманських країн.

Зокрема, 11 жовтня запеклі дискусії спровокував прем'єр-міністр Баварії Хорст Зеехофер, який заявив про необхідність зупинити імміграцію в ФРН вихідців з Туреччини і країн Близького Сходу.

До нього схожу позицію висловив член Соціал-демократичної партії Німеччини (СДПН) і колишній член правління Бундесбанку Тіло Саррацин, що опублікував книгу на відповідну тему "Німеччина - самоліквідація".

Пізніше канцлер Німеччини Ангела Меркель заявила, що якщо мусульмани хочуть жити в Німеччині, вони повинні насамперед поважати конституцію країни, а не закони шаріату.

Читайте також:

У Німеччині зростають антиісламські настрої

Меркель сказала, що думає про мусульман

Німці вважають, що їхні політики далекі від реальності

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: