Кожен другий росіянин підтримує переобрання Путіна президентом РФ - опитування

Лише 18% респондентів проголосували б за іншого кандидата.

Після майбутніх президентських виборів 2018 року в Російській Федерації більше половини росіян (66%) хотіли б знову бачити на посту глави держави Володимира Путіна.

Про це інформує "Интерфакс".

Дослідження провело 23-26 червня аналітичне агентство "Левада-Центр" серед 1600 повнолітніх громадян у 137 населених пунктах Росії.

Лише п'ята частина опитаних (18%) хотіла б бачити на посаді іншу людину.

За лібералізацію внутрішнього політичного курсу країни відкрито висловився кожен сьомий (загалом - 12%), 42% респондентів підтримали "таку ж, як зараз" лінію, а 34% прагнуть "більш жорсткої, ніж зараз".

На питання про зовнішню політику РФ респонденти відповіли схожим чином. Більше половини (56%) висловилися за продовження обраного курсу, а 19% сказали "так" посиленню конфронтації із Заходом. Кожен сьомий з респондентів (13%) підтримав необхідність покращення відносин із Заходом.

Нагадаємо, що чинний президент Росії Володимир Путін уникає прямої відповіді на питання, чи знову балотуватиметься на пост очільника держави. Але речник президента Дмитро Пєсков натякнув на те, що Путін піде на новий термін. В адміністрації президента Росії стверджують, що остаточне рішення Путін прийме восени після регіональних виборів. Існує ймовірність його участі у виборах як самовисуванця.

ВідеоПутін видав атаку американських гелікоптерів за роботу російської авіації у Сирії

Залиште свій коментар