Кожен п’ятий американець - психічно нездоровий

Американська молодь віком від 18 до 25 років найбільше схильна до таких захворювань – серед них від психічних розладів страждає 30%.

Згідно з результатами минулорічних досліджень, у США понад 45 мільйонів громадян страждали від психічних розладів, а в 11 мільйонів з них хворобу можна було назвати серйозною.

Про це повідомило Управління з контролю за зловживанням наркотичними речовинами і психічним здоров'ям США.

За його даними, молодь віком від 18 до 25 років найбільше схильна до таких захворювань – серед них від психічних розладів страждає 30%. Серед людей старших за 50 років показник виявився найнижчим – 13,7%.

Порівняно з 2008 роком цей показник виріс на 0,5% через збільшення кількості випадків депресій, особливо серед безробітних, додає відомство.

"Занадто багато американців не отримують необхідної допомоги і втрачають можливість запобігти розвитку хвороби або почати лікування на ранній стадії", - повідомила адміністратор SAMHSA Памела Хайд.

Нагадаємо, раніше Міністерство охорони здоров'я України оголосило, що наприкінці 2009 року медичної допомоги лікаря-психіатра потребували 1171133 українців, що становить 2,5% мешканців усієї країни. За даними, кожен 8-й українець хворіє психічними розладами.

Читайте також:

У світі 95 мільйонів людей страждають від депресії

Українці впадають у депресію

Американці знайшли панацею від стресу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: