Кожен п'ятий американець вважає Обаму мусульманином

Кожен третій з числа політичних супротивників глави США вірить, що він є прихожанином мечеті. Повне ім'я президента - Барак Хусейн Обама - видається багатьом пов'язаним з ісламом.

Більше 18% американців упевнені, що президент США Барак Обама – мусульманин. Ще 43% не знають, яку релігію сповідує глава держави.

Лише 34% респондентів з упевненістю назвали Обаму християнином, свідчать результати опитування, проведеного незалежним центром Pew Research Center.

Організатори дослідження хотіли з'ясувати ставлення громадян США до скандалу навколо будівництва мусульманського культурного центру в Нью-Йорку поблизу місця теракту 11 вересня.

Як виявили соціологи, впевненість у тому, що Обама - мусульманин, залежить від політичних симпатій. Кожен третій з числа американських правих чи республіканців вірить у те, що президент США є прихожанином мечеті. Серед активних прихильників Обами кількість людей, які вірять в мусульманське віросповідання президента, досить незначна.

На думку директора Pew Research Center Ендрю Кохута, проблеми зі сприйняттям Обами пов'язані з різкою активізацією його критиків - республіканців і консерваторів.

Заступник директора центру Алан Куперман вважає, що американці мало знають про духовне життя Обами. Це незнання разом з останньою заявою президента про підтримку будівництва мечеті в Нью-Йорку призвело до того, що багато хто почав вважати його мусульманином.

Соціологи також звернули увагу, що повне ім'я президента - Барак Хусейн Обама - здається багатьом американцям пов'язаним з ісламом. Це ім'я майбутній глава держави отримав від свого батька, про релігійні погляди якого достовірних свідоцтв не збереглося. Відомо, що маленький Барак провів п'ять років у мусульманській Індонезії. Однак у зрілому віці він прийняв християнство і став прихожанином однієї з протестантських церков.

Читайте також:

Обама пішов у відпустку разом з сім'єю і радником по боротьбі з тероризмом

Довіра американців до економічної політики Обами впала до мінімуму

Мільйон доларів обіцяно тому, хто пробіжить голяка перед Обамою

Обама схвалив будівництво мечеті на місці терактів 9/11

ВідеоКожен п'ятий американець вважає Обаму мусульманином

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: