Кожен п'ятий німець припинив їсти яйця, боячись діоксину

Мешканці Німеччини масово відмовляються від вживання в їжу яєць. Офіційно ж влада заявила, що "безпосередньої небезпеки для здоров'я споживачів немає".

Діоксиновий скандал, який спалахнув у Німеччині, змісив кожного п'ятого мешканця країни (21%) відмовитися від вживання в їжу курячих яєць.

Як з'ясувала соціологічна служба Emnid, на сході ФРН лише 10% жителів повідомили, що припинили їсти на сніданок варені яйця чи омлети. Водночас у західній частині країни від яєць відмовився приблизно кожен четвертий німець (23%). При цьому більшість опитаних як і раніше купують печиво, макарони та інші продукти харчування, вироблені з використанням яєць.

Нагадаємо, під час перевірок на німецьких фермах було виявлено заражений діоксином корм для тварин. Канцерогенна речовина потрапила до яєць і м'яса тварин. Тести молока, вершкового масла і сиру не виявили слідів діоксину.

Офіційного попередження влади не було, оскільки "безпосередньої небезпеки для здоров'я споживачів немає".

У зв'язку зі скандалом по всій Німеччині в профілактичних цілях були закриті більше 4700 ферм, які займаються вирощуванням птиці, свиней, великої рогатої худоби. Цими вихідними 500 з них відновили роботу.

Читайте також:

Діоксин виявили на 320 німецьких свинофермах

У Німеччині діоксиновий скандал: речовина потрапила у яйця та м'ясні вироби

Найбільші річки Німеччини вийшли з берегів, є перші жертви

Німеччина 8 років покривала нацистського злочинця, який масово нищив євреїв

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: