Кожен третій європеєць вважає винним у кризі євреїв

Опитування мешканців Європи показало, що 30% стали гірше ставитися до євреїв через світову фінансову кризу.

Мешканці Європи стали гірше ставитися до євреїв через глобальну фінансову кризу і військові операції Ізраїлю в секторі Газа.

До таких висновків прийшла єврейська організація "Антинаклепницька Ліга", за замовленням якої в семи європейських країнах було опитано 3500 людей. Так, біля третини опитаних (31%) заявили, що винуватцями фінансової кризи є євреї. Результати дослідження наводить ізраїльська газета "Гаарец".

Незадоволеність 40% респондентів викликав дуже великий, на їхню думку, вплив євреїв на найбільші бізнес-структури. З цим згодні більше половини опитаних з Чехії, Іспанії і Польщі. Також значна кількість європейців, що взяли участь в опитані,  стали гірше ставитися до євреїв через військові операції в Газі, не можуть пробачити їм розп'яття Ісуса Христа, а також упевнені, що про Голокост говорять дуже часто.

Представники ADL відзначили зростання антисемітських висловів в інтернеті після початку фінансової кризи. При цьому як опитані описують побачений ними зв'язок євреїв і глобальної фінансової кризи, не уточнюється.

Відзначимо, що політики і економісти в основному схильні винити в кризі фінансові інститути США, а також керівництво країн, які підтримують політику дешевих кредитів.

Читайте також:
Журнал Timе вичислив людину, з якої почався обвал світової економіки
США відклали порятунок фінансової системи
Обама: відмова від антикризового плану означає катастрофу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: