Крамер розповів про незвичну рольову модель, яку обрав Трамп для президентської компанії

У кандидата у президенти США панує справжній культ особистості.

Кандидат у президенти США від Республіканської партії Дональд Трамп обрав для себе рольову модель екс-президента Річарда Ніксона, єдиного американського лідера, який змушений був скласти свої повноваження достроково.

Про це в інтерв'ю ТСН розповів директор Інституту Маккейна Девід Крамер.

"Я дуже стурбований і самою поведінкою Трампа, і поведінкою головного менеджера його кампанії, і іншими людьми, які беруть участь в його виборчій кампанії. Звісно, головна людина, яка ухвалює остаточне рішення по кампанії - це сам Трамп, там справжній культ особистості. Все в імені Трампа - воно на стінах, він літає на трамполітаках, на трампогелікоптерах. Трамп усюди. Така персоніфікація кандидата не була притаманна жодній іншій виборчій кампанії", - зазначив експерт.

Девід Крамер зауважив, що Трамп змальовує речі, про які він говорить, у набагато темніших кольорах, ніж є насправді, і "підкидає хмизу в вогонь в тих випадках, коли багаття треба гасити".

"Мені навіть думати некомфортно про те, як може виглядати президентство Трампа, і я не думаю, що наша країна з її інституціями і її балансом достатньо сильна для того, щоб зіткнутися зі зловживанням владою. Один президент був змушений скласти свої повноваження, це був Річард Ніксон, чомусь саме його Дональд Трамп обрав своєю рольовою моделлю, що доволі дивно як на сьогодні", - сказав Крамер.

Нагадаємо, кандидат в президенти США від демократів Гілларі Клінтон на 6% випереджає республіканця Дональда Трампа за популярністю серед американських виборців. Такими є дані опитування, проведеного Reuters спільно з міжнародним соціологічним центром Ipsos. 25% опитаних не обрали жодного з цих кандидатів в президенти.

ВідеоГосподар чи господиня у Білому домі: чим можуть закінчитись для України вибори президента в США

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: