Краса українок і любов до звільнень. Що Трамп казав у своєму єдиному інтерв'ю для  1+1

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Американець поговорив із скандальним Седюком. 

Після перемоги республіканця Дональда Трампа на виборах президента США ТСН.ua вирішив згадати, що американець говорив в інтерв'ю для 1+1 три роки тому.

Кореспондент Віталій Седюк перехопив Трампа напередодні конкурсу краси "Міс Всесвіт 2013", який тоді відбувався у Росії. Він поцікавився у мільярдера, чи запрошували його до України, аби обирати красунь на конкурсах.

"Я знаю Україну дуже добре, у ній живуть прекрасні красуні і там прекрасні представниці на конкурсі краси, який відбудеться у листопаді",  -  заявив він.

Також він запевнив, що чудово знайомий із фіналісткою конкурсу "Міс Всесвіт 2001" Олександрою Ніколаєнко, яка представляла Україну.

"Вона фантастична людина. Вона -  мій друг. Її чоловік мій друг, містер Філ Раффін. Вона прекрасна людина, прекрасна жінка", - сказав американець.

На запитання про те, скільки Трамп звільнив людей за своє життя, адже його улюблена фраза "Тебе звільнено", він відповів:  "Я звільнив дуже багато людей. Декого мені сподобалося звільняти, декого - ні".

Після цього на прохання Седюка він сказав на камеру свою фірмову фразу "Тебе звільнено". 

Нагадаємо, кандидат від Республіканської партії Дональд Трамп здобув перемогу на виборах президента США. За його кандидатуру проголосувало 47,8% виборців. Виборники віддали достроково за республіканця 289 голосів. Демократка Гілларі Клінтон набрала 47,2% і 218 голосів виборників. Клінтон визнала свою поразку на виборах.

Перемога Трампа Інфографіка
ТСН.ua

Залиште свій коментар

Вибір редакції