Кремль порадив Саакашвілі звернутися до лікаря

Росія відкидає всі звинувачення з боку Грузії в організації збройного перевороту в країні та стягненні до кордонів кораблів Чорноморського флоту.

Міністерство закордонних справ Росії відкинуло звинувачення офіційного Тбілісі в підтримці організаторів військового заколоту в Грузії.

"Останні звинувачення Грузії на адресу Росії свідчать про хворобливу уяву і безвідповідальну поведінку грузинського керівництва", - сказав замглави МЗС РФ Григорій Карасін.

За його словами, грузинське керівництво намагається перекласти внутрішньополітичні проблеми на Росію та її збройні сили. Карасін висловив співчуття, що "замість діалогу всередині країни грузинське керівництво намагається пред'явити Росії абсолютно божевільні звинувачення".

Дипломат підкреслив, що події, які відбуваються, стали сюрпризом для Москви: "Ми взагалі дізналися про останні події в Грузії від американців, які проінформували нас по дипканалам".

"Хочеться призвати грузинське керівництво до відповідальної та серйозної поведінки, інше питання: чи здатне воно до подібних кроків. Але це питання не до нас", - зробив підсумок Карасін.

Джерело агентства РІА "Новості" в Кремлі відреагувало на звинувачення з Тбілісі лаконічніше: "До лікаря".

ВМФ Росії спростував заяви МВС Грузії про те, що кораблі Чорноморського флоту приведені в стан підвищеної бойової готовності. У відповідній заяві служби інформації і суспільних зв'язків ВМФ Росії зазначається, що кораблі ЧФ РФ несуть службу в звичному режимі. Про те, що в Південній Осетії і Абхазії не робилося ніяких додаткових заходів у зв'язку з бунтом військових в Грузії, заявили також і російські прикордонники

Вранці 5 травня грузинські офіційні особи оголосили, що в країні запобігли спробі військового перевороту і вбивству президента країни. За словами грузинських урядовців, бунтівники, частина яких вже арештована, координували свої дії з Росією.

Крім того, Михайло Саакашвілі заявив, що Росія стягнула до грузинської межі війська, а майже весь Чорноморський флот знаходиться недалеко від узбережжя республіки.

Міноборони Грузії, розповсюдило інформацію про непокору Тбілісі військової бази в Мухровані. Керівництво Мухрованськой військової бази заявило, що не "може спокійно дивитися на розвал країни", проте втручатися в політичне протистояння в Грузії не має наміру.

Через декілька годин бунт був пригнічений, більшість його учасників були арештовані. Офіційний представник МВС Грузії Шота Утіашвілі повідомив, що більшість бунтівників, враховуючи командувача базою, здалися, втекти вдалося лише декільком змовникам.

Читайте також:

Заколот грузинських військових придушено

НАТО не відмовиться від навчань у Грузії попри заколот військових

Грузія на межі військового перевороту. Саакашвілі ввів надзвичайний стан

На вулиці Тбілісі виведені танки

Грузинський бронетанковий батальйон оголосив непокору владі

Росія готувала в Грузії військовий переворот

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: