Кремль пригрозив опублікувати компромат на Лукашенка

У Росії відреагували на заяви Олександра Лукашенка з приводу його висловлювань щодо питання про можливість визнання Білоруссю незалежності Південної Осетії і Абхазії.

Кремль може оприлюднити висловлювання президента Білорусі, які зацікавлять міжнародну громадськість. Така реакція Москви на заяви Олександра Лукашенка з приводу його висловлювань щодо питання про можливість визнання Білоруссю незалежності Південної Осетії і Абхазії.

Помічник президента РФ Сергій Приходько, коментуючи на прохання журналістів слова Лукашенка, передусім зазначив, що "не Олександру Григоровичу говорити тут про непослідовність". "Ця категорія застосовна як раз до нього (Лукашенко)", - упевнений Приходько.

"Що стосується питання про визнання республікою Білорусь республіки Південна Осетія та Республіки Абхазія, то якщо буде таке бажання, ми можемо оприлюднити ту частину стенограми засідання ОДКБ, в якій містяться слова президента Білорусі на цю тему", - сказав помічник президента Росії.

"Можемо опублікувати й інші висловлювання Олександра Лукашенка, які будуть цікаві як білоруській, так і міжнародній громадськості", - додав Приходько.

У п'ятницю президент Білорусі заявив, що Дмитро Мєдвєдєв не договорює з приводу висловлювань Лукашенка з даного питання.

"Я не хотів би дискутувати на цю тему, просто російський колега недобросовісно і непорядно висмикує певні речі", - сказав Лукашенко.

Читайте також:

Лукашенко звинуватив Мєдвєдєва в непорядності

Жириновський: досить годувати Україну і Білорусь

В Росії готують черговий порнофільм про Лукашенка

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: