Кремль про можливі перемовини між Путіним та Зеленським: немає нічого неможливого

Дата публікації
Кремль про можливі перемовини між Путіним та Зеленським: немає нічого неможливого

Associated Press

Там вважають, що "важливим є результат" цієї зустрічі.

У Кремлі вважають, що "немає нічого неможливого" у питанні зустрічі президента РФ Володимира Путіна із українським президентом Володимиром Зеленським, однак спочатку там прагнуть мати "розуміння його підходів до вирішення проблем".

Про це журналістам розповів речник російського президента Дмитро Пєсков, передає "РИА Новости".

"У міжнародних відносинах немає нічого неможливого. Президент Путін абсолютно сповнений прагматизму в своєму підході до міжнародних справ, тим більше до такого важливого треку, як наші відносини з Україною. Але зустріч заради зустрічі, напевно, нікому не потрібна. Потрібна зустріч заради результату, але тут ми ще раз повертаємося до тієї тези, що поки ще дуже багато знаків питання залишається на порядку денному з тим, щоб ми мали повне розуміння про підходи наших українських візаві до вирішення найбільш актуальних проблем, а саме до реалізації Мінських домовленостей і до виходу на прямий контакт з представниками самопроголошених республік", - заявив він.

За словами Пєскова, Путін готовий до будь-яких контактів, однак має бути розуміння стратегічної позиції співрозмовника.

"Путін не відкидає жодних контактів апріорі, не виключає. Він абсолютно готовий до контактів. Він просто говорить, що, безумовно, нам потрібно зрозуміти політику наших співрозмовників, їхню стратегічну лінію. Точно розібратися в концептуальних підходах, бо мали місце певні заяви, які були суперечливими", - наголосив речник російського президента.

Нагадаємо, секретар РНБО Олександр Данилюк заявив, що зустріч між Зеленським та Путіним може відбутися, однак наразі перемовини Києва і Москви вигідні останній, оскільки там "відбуваються свої внутрішні процеси, позначається вплив санкцій".

Кремль продовжує вдавати, що будь-які рішення міжнародних установ не стосуються Путіна

Кремль продовжує вдавати, що будь-які рішення міжнародних установ не стосуються Путіна
Наступна публікація