Кремль програв Україні: російський політолог розповіла, чим обернулася для Путіна війна

На думку політолога, Кремлю довелося зняти гасло Новоросії, а також відмовитися від своїх планів.

Російський політолог і професор трьох американських університетів Лілія Шевцова заявила, що незважаючи на високий рейтинг президента, Путін створив російську національну гвардію виключно для свого захисту та захисту влади.

Про це вона розповіла в інтерв'ю виданню Новое время.

"Очевидно, що в Кремлі є більш достовірні знання про настрої населення. Інакше, якщо такий високий рейтинг (85-87% - ред.), навіщо створювати національну російську гвардію? Особиста армія президента, особиста армія преторіанців, 400 тис. осіб з танками. Заради чого? Звичайно, для захисту влади", - заявила політолог.

За її словами, Кремль, мабуть, "програв" Україні, саме тому Кремлю довелося зняти гасло Новоросії, а також відмовитися від своїх планів, наприклад Дніпропетровська та Харкова, в містах, в яких розташовані підприємства, які є частиною російського військово-промислового комплексу.

"Той факт, що Москва та Кремль вирішили йти в Сирію, означає відчайдушне прагнення закінчити українську главу відкритої конфронтації з Україною, вийти з ізоляції та маргіналізації та повернутися до "звичного ведення справ" із західним світом", - додала вона.

Також Шевцова пояснила, що Україна стала для Росії "пасткою". За її словами, анексія Криму та війна з Україною кинула Росію в ситуацію бобслею: без втрати обличчя вискочити з "боба" вже неможливо, а військово-патріотичний наркотик став вичерпуватися. Кремлю стало складно контролювати російське суспільство за рахунок ненависті до України, воно цього вже не сприймає.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: