Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Кремль програв Україні: російський політолог розповіла, чим обернулася для Путіна війна

На думку політолога, Кремлю довелося зняти гасло Новоросії, а також відмовитися від своїх планів.

Російський політолог і професор трьох американських університетів Лілія Шевцова заявила, що незважаючи на високий рейтинг президента, Путін створив російську національну гвардію виключно для свого захисту та захисту влади.

Про це вона розповіла в інтерв'ю виданню Новое время.

"Очевидно, що в Кремлі є більш достовірні знання про настрої населення. Інакше, якщо такий високий рейтинг (85-87% - ред.), навіщо створювати національну російську гвардію? Особиста армія президента, особиста армія преторіанців, 400 тис. осіб з танками. Заради чого? Звичайно, для захисту влади", - заявила політолог.

За її словами, Кремль, мабуть, "програв" Україні, саме тому Кремлю довелося зняти гасло Новоросії, а також відмовитися від своїх планів, наприклад Дніпропетровська та Харкова, в містах, в яких розташовані підприємства, які є частиною російського військово-промислового комплексу.

"Той факт, що Москва та Кремль вирішили йти в Сирію, означає відчайдушне прагнення закінчити українську главу відкритої конфронтації з Україною, вийти з ізоляції та маргіналізації та повернутися до "звичного ведення справ" із західним світом", - додала вона.

Також Шевцова пояснила, що Україна стала для Росії "пасткою". За її словами, анексія Криму та війна з Україною кинула Росію в ситуацію бобслею: без втрати обличчя вискочити з "боба" вже неможливо, а військово-патріотичний наркотик став вичерпуватися. Кремлю стало складно контролювати російське суспільство за рахунок ненависті до України, воно цього вже не сприймає.

Залиште свій коментар

Вибір редакції