Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Кремль відреагував на остаточне рішення про недопуск 45 російських спортсменів на Ігри

Раніше суд в Лозанні відхилив апеляції представників РФ.

У Кремлі висловили жаль з приводу рішення Спортивного арбітражу про недопуск групи російських спортсменів до Олімпіади в Пхенчхані.

Про це заявив прес-секретар президента Росії Дмитро Пєсков журналістам, передає РБК.

"Ми шкодуємо, беремо до уваги рішення CAS", — сказав Пєсков, додавши, що Кремль продовжить допомагати недопущеним спортсменам "відстоювати їхні права".

"Зараз головне — підтримати наших спортсменів і тих, хто залишився на батьківщині, і тих, хто поїхав до Кореї і буде там виступати", — заявив він.

ВідеоЗнакові події, які відбулися напередодні старту Олімпіади

Сьогодні в місті Пхьончхан відкриються 23 зимові Олімпійські ігри. Україну в Південній Кореї представлятимуть 33 спортсмени у дев'ятьох видах спорту. Але напередодні старту Олімпіади там спалахнула епідемія кишкового грипу та сталася пожежа. 

Знакові події, які відбулися напередодні старту Олімпіади

Нагадаємо, сьогодні, 9 лютого, за кілька годин до старту Олімпіади стало відомо, що Спортивний арбітражний суд в Лозанні (CAS) не задовольнив апеляцію 45 російських спортсменів і двох тренерів на недопуск на Олімпійські ігри в Пхенчхані - в тому числі 13 спортсменів, з яких раніше зняли санкції МОК за недостатністю доказів вживання ними допінгу. Також у списку опинилися 32 спортсмени, проти яких не висувалися звинувачення у вживанні допінгу, але яких не пустили на Олімпіаду рішенням МОК.

Залиште свій коментар

Вибір редакції