Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Кремль посилює силовиків на кордоні з Україною через кримінал на Донбасі - ЗМІ

Кримською "поліцією" відправлять керувати начальника з Алтаю.

В російські регіони, які межують з Україною, а також до окупованого Криму будуть переведені перевірені службою керівники силових структур.

За інформацією видання Znak.com, йдеться про генералів МВС. Зараз вже подібне практикується у Воронезькій області і в тому ж анексованому Криму. Зокрема, керувати так званим МВС півострова буде нинішній начальник ГУ МВС в Алтайському краю Олег Торубаров, який може замінити звільненого у червні генерал-майора Сергія Абісова, який керував так званою поліцією Криму з травня 2014 року.

Торубаров – виходець із України. Він народився в Одеській області. Тривалий час працював в УВС Магаданської області, яку очолював з 2004 до 2007 роки. Потім був переведений начальником УВС Калузької області. Звідти указом Володимира Путіна його перевели на Алтай.

Така кадрова політика, за даними джерела видання, свідчить про зміцнення контролю на кордоні, щоб протистояти контрабанді зброї із окупованих районів Донецької та Луганської областей.

До прикордонних територій також належать Ростовська, Курська та Брянська області, де можливі кадрові перестановки.

"Зараз швидше доречно говорити не про створення якоїсь буферної зони навколо України, — говорить військовий експерт Павло Лузін. — Йдеться про те, щоб прикордонні регіони, особливо ті, що межують з Донецьком і Луганськом, були як можна менш проникні для контрабанди зброї, наркотиків і інших товарів. Давайте не забувати, що "ДНР" і "ЛНР" зараз сильно криміналізовані. Так, вони формально лояльні Росії і у певній мірі контролюються, але кримінал не вертикальний. І там багато дрібних босів, польових командирів, які за кілька тисяч доларів готові багато чого зробити. Там маса зброї, є тіньові фінансові потоки, і це все не може залишатися безконтрольним. Саме тому там зараз посилюють місцевих силовиків".

Залиште свій коментар

Вибір редакції