Кремлівський куратор невизнаних "республік" Сурков приїхав до буремної Абхазії

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Візит пов’язаний із політичною нестабільністю на окупованих грузинських територіях.

Помічник президента Росії Владислав Сурков, який негласно курує підтримувані Кремлем невизнані "республіки", приїхав до охопленої протестами Абхазії.

Про це повідомили "Інтерфаксу" у так званій адміністрації "президента" Абхазії.

За даними ЗМІ, Сурков проведе зустріч із "президентом" Раулем Хаджимбою,  який заявив, що подав у відставку. Раніше повідомлялось, що візит помічника Путіна на окуповані грузинські території пов’язаний із "складною ситуацією в Абхазії і необхідністю її врегулювання".

Нагадаємо, торік у вересні "ЦВК" Абхазії оголосив Рауля Хаджимбу "президентом" невизнаної країни. Опозиціонер Алхас Квіцінія подав позов до "Верховного суду" з вимогою скасувати підсумки виборів - нещодавно його задовольнили.

9 січня протестувальники вибили двері та розбили вікна і двері будівлі так званої адміністрації президента в Сухумі. Це були прихильники кандидата Алхаса Квіцінії, який програв незаконні вибори. У Рауля Хаджимби назвали ці дії "спробою державного перевороту", що силові структури перевели на посилений режим і розглядали можливість введення надзвичайного стану.

Раніше в самопроголошеній Абхазії "парламент" відправив Хаджимбу у відставку. "Президент" Абхазії відмовився виконувати вимоги протестувальників і "парламенту", однак згодом погодився.

Залиште свій коментар

Вибір редакції