Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Крики та жахливий запах. Безпритульний із Манчестера описав перші хвилини після теракту

На руках чоловіка померла літня жінка, яка відвідувала концерт разом із своєю сім'єю.

У Манчестері 33-річний безпритульний Кріс Паркер, який зазвичай жебракував у фойє стадіону, після вибуху на концерті Аріани Гранде впав на підлогу. І вже через секунду замість того, щоб тікати повернувся назад, щоб допомогти, передає видання The Telegraph.

Так, спершу чоловік побачив маленьку дівчинку, яка лежала без ніг. Він обгорнув її сувенірною футболкою і намагався випитати про її батьків. І як виявилося згодом, батько був на роботі, а мати з донькою пішли на концерт, де обидві були поранені. Він подумав, що мати дівчинки загинула.

Також Кріс Паркер слізно описав той момент, коли тримав літню жінку, яка помирала в його руках із серйозними травмами ніг і голови.

"Вона помирала у мене на руках. Їй було 60 і вона прийшла на концерт разом із своєю сім'єю", - розповів чоловік.

Безпритульний з жахом згадує ту атмосферу, і найстрашнішим став для нього той факт, що це був дитячий концерт.

"Повсюди були уламки та цвяхи. Поранені люди лежали на підлозі із продірявленими спинами. Арену пронизував крик і стояв жахливий запах. Мені неприємно це казати – але це був запах горючої плоті", - згадує Кріс.

Нагадаємо, що 22 травня ввечері в англійському місті Манчестер після концерту американської поп-співачки Аріани Гранде пролунав вибух, унаслідок якого загинуло 22 осіб, а майже півсотні отримали поранення. 

Фотогалерея Ранок після вибуху. Як Манчестер оговтується після теракту (12 фото)

Відео Британію сколихнув кривавий теракт на одному з найбільших стадіонів країни

Залиште свій коментар

Вибір редакції