Кримінальний авторитет Япончик помер у лікарні

Російський кримінальний авторитет В'ячеслав Іваньков помер в лікарні після замаху, який стався ще у липні.

Російський кримінальний авторитет, 69-річний В'ячеслав Іваньков, відомий під прізвиськом Япончик, вранці у п'ятницю, 9 жовтня, помер у приватній московській лікарні. Про смерть Япончика, який потрапив до лікарні після замаху в липні, повідомив Слідчий комітет при прокуратурі Росії.

В той же час, ще нещодавно повідомлялося, що стан здоров'я Іванькова поступово поліпшується. Зокрема, з'являлася інформація про те, що Япончик, переживши клінічну смерть, прийшов у свідомість і став самостійно дихати.

Лікарі говорили при цьому, що Іваньков пережив друге народження. Після замаху його стан був настільки важким, що лікарі не давали жодних прогнозів.

Нагадаємо, замах на Япончика стався в Москві 28 липня. Кілер обстріляв Іванькова, коли той виходив із ресторану "Тайський слон", авторитет був поранений кількома пострілами у живіт. Від смерті Япончика тоді врятувала випадковість, він нахилився під час стрілянини.

За однією з версій, до замаху на Япончика, якого вважали "хрещеним батьком" російської мафії, були причетні спецслужби, що хотіли розв'язати криваву кримінальну війну серед злочинних кланів.

Починаючи з липня лікарі боролися за життя Іванькова. За цей час йому зробили декілька операцій. На початку серпня в нього почався перитоніт. Врешті-решт, дружина Іванькова стала наполягати на тому, щоб його перевезли з Боткінської лікарні Москви до приватної клініки "Нейровіта", що займається лікуванням стволовими клітинами.

Іваньков переніс процедуру по підсадці стволових клітин до шлунково-кишечного тракту. Це дозволило не лише підвищити імунітет, але й відновити пошкоджені тканини кишечника.

Останньою операцією стало встановлення кардіостимулятора. Фахівці боялися, що хворе серце Япончика може не витримати навантаження, але після цього в нього відмовили інші органи - печінка і нирки. Япончик до останнього часу залишався в реанімації.

Читайте також:

У Москві скоєно замах на Япончика

В Япончика стріляли кулею зі зміщеним центром тяжіння

У кримінального авторитета Япончика зупинилося серце

ВідеоЗамах на Япончика

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: