Кримська дача Путіна: журналісти знайшли ще один розкішний президентський маєток

Кримська дача Путіна: журналісти знайшли ще один розкішний президентський маєток

Фото: Крим.Реалії

Сусіди Путіна по кримському палацу - колишній прем'єр РФ Дмитро Медведєв і директор ФСБ Олександр Бортніков. 

Окрім палацу під Геленджиком у російського президента Володимира Путіна знайшли резиденцію і в окупованому Криму. Йдеться про дві вже колишні українські державні дачі в селищі Олива, між Форосом і Алупкою, які після анексії півострова привласнив собі очільник РФ.

Відеосюжет про кримський палац опублікувало видання "Крим.Реалії".

Зазначається, що до Путіна, там відпочивали українські президенти. І за тих часів, як кажуть місцеві жителі, резиденцію було видно з траси, а наразі комплекс повністю прихований за шестиметровим парканом. Більше того, людей тепер навіть не пускають у гори, які розташовані поряд з комплексом.

Фото: Крим.Реалії

Натомість на території захоплених після анексії Криму окупантами дач 6 і 8 Державного управління справами України для Путіна там побудували басейни, зробили спортзал для занять дзюдо, вертолітний майданчик, будують льодовий каток.

"Басейн із морською водою, вертолітні майданчики прямо в морі та льодовий палац. Я описую дачу Путіна у Криму. У нього там дві дачі. Розкіш та безпека на найвищому рівні. Масштаби звісно не ті, що під Геленджиком, але на те є своя причина. Поряд селище Олива, де живе багато колишніх працівників КДБ", - йдеться у відеосюжеті.

Також зазначається, що відтепер усе селище включили в кілометрову зону, що охороняється, через що місцеві мешканці, за їхніми словами, не мають можливості за російськими законами переоформити майнові документи, в тому числі на землю. Але люди не здаються, деякі навіть подали на Росію позов до Європейського суду з прав людини.

Нагадаємо, 19 січня 2021 року Фонд боротьби з корупцією (некомерційна організація, створена Олексієм Навальним) опублікував двогодинний фільм про легендарну дачу Путіна в Геленджику. Відео швидко стало популярним у Мережі. У Путіна на розслідування відреагували. Інформацію назвали нісенітницею і заявили, що йому приписали те, що не належить. Пізніше російський мільярдер Аркадій Ротенберг заявив в інтерв'ю Telegram-каналу Mash, що cаме він є бенефіціаром палацу під Геленджиком, про який Фонд боротьби з корупцією Олексія Навального зробив розслідування.

Російська пропаганда стверджує, що Путін не володіє розкішним палацом – "Секретні матеріали"

Російська пропаганда стверджує, що Путін не володіє розкішним палацом – "Секретні матеріали"

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2822
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація