Кримську "няш-мяш" Поклонську поставлять стежити за деклараціями російських депутатів - ЗМІ

Після виборів у Росії формують нову Думу.

У новообраній російській Держдумі знайшли керівну посаду для колишньої "прокурора" Криму Наталії Поклонської.

Її запропонують на посаду голови комісії з контролю за достовірністю декларування доходів депутатів. Про це пише РБК з посиланням на джерела в "Справедливій Росії". Поклонську там назвали "професіоналом з бездоганною репутацією".

Також повідомляється, що в новій Думі буде менше комітетів – 26 замість 30. І половину з них очолять представники путінської "Єдиної Росії".

Нагадаємо, 20 вересня під час засідання Верховної Ради народні депутати підтримали постанову про невизнання легітимності виборів у Держдуму Росії. На даний момент США, Канада, Япония, Туреччина, Німеччина, Франція, Великобританія, Швеція, Чехія, Польща, Литва, Естонія, Румунія і Європейський Союз в цілому фактично вже підтвердили українську позицію, вказали на незаконність виборів у Криму і не визнали їх результатів.

За списком "Єдиної Росії", який очолював самопроголошений голова Криму Аксьонов, депутатами Держдуми від окупованого півострова стануть "віце-прем'єри Криму" Михайло Шеремет та Руслан Бальбек, "прокурор Криму" Наталія Поклонська.

Нелегітимна Росія: демократичний світ не визнав вибори до Держдуми в анексованому Криму

Вибори до Державної Думи були проведені і в анексованому Криму. А тому стали "нікчемними", тобто такими, що не мають ніякої сили. Так різко заявила Верховна Рада України, підтримуючи ініціативу "Народного фронту". На цю мить Сполучені Штати, Канада, Японія, Туреччина, Німеччина, Франція, Великобританія, Швеція, Чехія, Польща, Литва, Естонія, Румунія та Європейський Союз в цілому фактично вже підтвердили українську позицію.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: