Кримську "няш-мяш" Поклонську поставлять стежити за деклараціями російських депутатів - ЗМІ

Після виборів у Росії формують нову Думу.

У новообраній російській Держдумі знайшли керівну посаду для колишньої "прокурора" Криму Наталії Поклонської.

Її запропонують на посаду голови комісії з контролю за достовірністю декларування доходів депутатів. Про це пише РБК з посиланням на джерела в "Справедливій Росії". Поклонську там назвали "професіоналом з бездоганною репутацією".

Також повідомляється, що в новій Думі буде менше комітетів – 26 замість 30. І половину з них очолять представники путінської "Єдиної Росії".

Нагадаємо, 20 вересня під час засідання Верховної Ради народні депутати підтримали постанову про невизнання легітимності виборів у Держдуму Росії. На даний момент США, Канада, Япония, Туреччина, Німеччина, Франція, Великобританія, Швеція, Чехія, Польща, Литва, Естонія, Румунія і Європейський Союз в цілому фактично вже підтвердили українську позицію, вказали на незаконність виборів у Криму і не визнали їх результатів.

За списком "Єдиної Росії", який очолював самопроголошений голова Криму Аксьонов, депутатами Держдуми від окупованого півострова стануть "віце-прем'єри Криму" Михайло Шеремет та Руслан Бальбек, "прокурор Криму" Наталія Поклонська.

ВідеоНелегітимна Росія: демократичний світ не визнав вибори до Держдуми в анексованому Криму

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: