Крістін Лагард заступила на посаду глави МВФ

Екс-міністр фінансів Крістін Лагард стала першою жінкою на чолі МВФ і п'ятим представником Франції на цій посаді.

Крістін Лагард, глава МВФ_1
AFP
Крістін Лагард, глава МВФ
5 липня француженка Крістін Лагард вступила на посаду нового директора-розпорядника Міжнародного валютного фонду. Екс-міністр фінансів Франції стала першою жінкою, яка обійняла цю посаду, за весь час існування МВФ.

Лагард була обрана главою МВФ наприкінці червня після відставки Домініка Стросс-Кана, який був затриманий в Нью-Йорку і постав перед судом за звинуваченням у спробі зґвалтування.

За правилами організації, Лагард очолюватиме фонд протягом наступних п'яти років.

Перше і головне завдання, яке належить вирішити новому директору-розпоряднику - пошук вирішення економічних проблем в Європі, країнах Ближнього Сходу та Північної Африки

"Світова економіка зазнає ударів через нестабільність в Європі і заворушення в країнах Близького Сходу ... Країни з динамічною економікою демонструють ознаки перегрівання", - зазначили експерти МВФ в публікації, розміщеній на сайті фонду.

Так, протягом кількох днів Крістін Лагард належить ухвалити рішення про те, чи надавати Греції черговий транш кредиту, покликаного допомогти Афінам впоратися з бюджетною кризою.

На думку оглядачів, "більш глобальне завдання, що стоїть перед Лагард, - зрозуміти, чи потрібно домагатися того, щоб Греція та інші кризові країни єврозони не допустили дефолту".

Сама Лагард уже заявила, що збирається продовжувати формування МВФ і зміцнювати здатність фонду реагувати на сучасні виклики.

"Моєю основною метою стане те, щоб МВФ і надалі продовжував роботу з тією ж рішучістю і прихильністю справі", - заявила Лагард після обрання головою фонду.

За її словами, МВФ має діяти активно, ефективно і розумно, щоб забезпечити ще більш серйозне і стійке економічне зростання і стабільність макроекономіки.

Читайте також:

Нацбанк України виконав усі умови МВФ

Домінік Стросс-Кан вийшов з-під домашнього арешту

МВФ готовий взяти за основу юань

Замішаний у секс-скандалі голова МВФ подав у відставку

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: