Кривава стрілянина в США: нападник на спа-салони Джорджії визнав провину і отримав довічний вирок

Лонг пояснив масовий розстріл "сексуальною залежністю".

У США у вівторок, 27 липня, 21-річний американець Роберт Аарон Лонг зізнався у вбивстві чотирьох осіб в одному зі спа-салонів штату Джорджія і отримав чотири довічні вироки без права дострокового звільнення.

Про це повідомляє The Associated Press.

За словами прокурора, підсудний підписав угоду про визнання провини щодо всіх звинувачень, висунутих йому в окрузі Черокі, зокрема щодо умисного вбивства, спроби скоєння вбивства і нападі за обставин, які обтяжують покарання.

"Голова Верховного суду округу Черокі Еллен МакЕлая прийняла угоду, засудивши його до чотирьох довічних термінів без права дострокового звільнення плюс ще 35 років", - йдеться у повідомленні. 

Наступного місяця Лонг повинен з'явитися у залі суду в окрузі Фултон, де йому загрожує смертна кара за ще кількома звинуваченнями, а саме у вбивстві чотирьох людей, нападі за обставин, які обтяжують покарання і внутрішньому тероризмі. 

Окрім того, окружний прокурор Фані Вілліс планує домагатися посилення вироку за злочини на ґрунті ненависті.

Нагадаємо, що 16 березня Лонг застрелив чотирьох людей у салоні Youngs Asian Massage в окрузі Черокі, поранивши ще одного співробітника закладу, а потім поїхав до Атланти, де вбив трьох жінок в Gold Spa і ще одну в Aromatherapy Spa. Майже всі жертви мали азійське походження. 

Стрілець пояснив свої дії "сексуальною залежністю", заперечивши, що вчинив напад на ґрунті расової нетерпимості.

Зокрема, за словами Лонга, того дня він планував накласти на себе руки і пішов до масажного салону, вважаючи, що оплата сексу підштовхне його до самогубства. Однак, "в якийсь момент, сидячи в своїй машині біля першого спа-салону, він вирішив убити людей всередині".

Після затримання підсудний розповів детективам про свою боротьбу з порнографією і сексом. Він вважав себе залежним і відчував величезну провину і сором, коли дивився порно або займався сексом в масажних кабінетах. Лонг заявив, що ним керувало бажання "покарати" людей, які там працювали.

Зауважимо, що після розстрілу восьми осіб в трьох спа-салонах Джорджії сотні людей вийшли на протести проти сплеску ненависницької риторики і насильницьких атак щодо американців азійського походження.

Відкрив вогонь по відвідувачах СПА-салонів: в Антланті чоловік розстріляв вісьмох людей

Відкрив вогонь по відвідувачах СПА-салонів: в Антланті чоловік розстріляв вісьмох людей
Наступна публікація