Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Кривава субмарина: підозрюваний у вбивстві шведської журналістки відмовився від спілкування зі слідством

Мадсен є головним підозрюваним у вбивстві 30-річної Волл.

Данець Петер Мадсен, підозрюваний у вбивстві шведської журналістки Кім Волл, відмовився від спілкування зі слідством. Про це повідомляє Associated Press.

Слідчий поліції Копенгагена Йенс Моллер Єнсен зазначив, що підозрюваний «просто не хоче розмовляти з ними". За його словами, Мадсен зробив це за порадою свого адвоката.

Мадсен є головним підозрюваним у вбивстві 30-річної Волл. Його свідчення постійно змінювалися. Спочатку він говорив, що висадив дівчину після тригодинного плавання. Потім — що Валле загинула в результаті нещасного випадку від удару важким люком по голові і він поховав її на одному з островів.

ВідеоУ морі знайшли голову зниклої два місяці тому журналістки Кім Валль

Нагадаємо, 11 серпня в Данії затонула приватна підводний човен Nautilus. На борту були двоє людей: її розробник Петер Мадсен і журналістка з Швеції Кім Валле, яка працювала над статтею про винахідника, жінка зникла. Поліція заявила, що човен навмисне потопив капітан судна.

Мадсен стверджував, що висадив Валле на берег і не знає про її місцеперебування, а потім зізнався, що вона загинула на субмарині, а він втопив її тіло в море. 21 серпня стало відомо, що під час пошуків шведки поліція знайшла торс жінки без голови, рук і ніг.

Всі подробиці про трагедію, яка сталася біля берегів Данії, читайте на TCH.ua.

Залиште свій коментар

Вибір редакції