Криваві традиції Данії: юнаки щорічно вбивають 950 дельфінів, щоб стати дорослими

Юнаки та підлітки щороку виходять на узбережжя, щоб "подорослішати", вбиваючи дельфінів. За ними з гордістю спостерігають батьки та друзі.

Щорічно на Фарерських островах в Північній Атлантиці, належать Данії, відбувається масове вбивство дельфінів. Молоді люди і підлітки виходять на узбережжя, щоб зустріти дельфінів, відрізати їм шлях до втечі в море, а потім убити їх. Після цього кривавого обряду вони перестають бути дітьми і стають дорослими.

Ця давня традиція давно втратила свій первісний промисловий зміст і перетворилася в спортивну розвагу.

У рік фарерці забивають таким чином 950 гринд, м'ясо яких не надходить у магазини, не відправляється на експорт, а йде в їжу самим жителям островів.

Полювання на гринд вважається, крім іншого, ще й "невід'ємною частиною фарерської громадської культури". Чоловіки на островах говорять, що "участь в китобійному промислі дозволяє їм почувати себе фарерцями".

Дельфіни виду Чорна Гриндаі Сірий Дельфін) добродушні й цікаві тварини, вони не представляють ніякої небезпеки для людини і не здатні чинити серйозний опір своїм убивцям.

За ініціативи міжнародних організацій і фондів захисту тварин та охорони навколишнього середовища, "зелених" активістів і просто небайдужих людей, було написано офіційне звернення до уряду Данії, Раді Європи та адміністрації Фарерських островів з вимогою заборонити цю варварську традицію і припинити винищення дельфінів, проте звернення нічого не дало.

Цікаво, що з найбільш активними захисниками дельфінів бореться поліція. Активісти природозахисних організацій змушені боротися із варварською традицією ледь не потайки.

Читайте також:

Екологи попросили Януковича надати дельфінам статус громадян України

126 дельфінів загинули біля берегів Нової Зеландії

Більше 200 китів і дельфінів викинулися біля берегів Тасманії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: