Кривавий Каракас: у Венесуелі напередодні виборів до Конституційної асамблеї вбили двох політиків

Опозиція називає вибори до Конституційної асамблеї спробою президента Ніколаса Мадуро захопили владу в країні.

У Венесуелі вбили кандидата в члени Конституційної асамблеї Хосе Фелікса Підену та секретаря опозиційної партії "Демократична дія" Рікардо Кампоса.

Про це інформує ВВС.Україна.

39-річного Підену застрелили в його домі ввечері 29 липня - напередодні загальнонаціональних виборів до Конституційної асамблеї.

Також під час протестів загинув Рікардо Кампос.

Опозиція бойкотує те, що вона називає фальсифікованими виборами. Критики президента Венесуели Ніколаса Мадуро кажуть, що Установчі збори дозволить йому розпустити опозиційний до нього Конгрес, відкласти майбутні вибори та переписати виборчі правила, щоб не дозволити соціалістам бути виключеними з влади.

Опозиція пообіцяла подвоїти своє протистояння, а президент США Дональд Трамп пообіцяв більш широкі економічні санкції проти Венесуели після голосування, що передбачає загострення кризи в багатій на нафту країні.

Нагадаємо, 30 липня президент Венесуели Ніколас Мадуро збирається провести референдум, на якому мають обрати Установчі збори для внесення змін до конституції країни.

Опозиція рішуче виступає проти цього референдуму, адже вважає, що "це заб'є останній цвях у домовину венесуельської демократії". Для протидії цьому опозиціонери 16 липня провели свій рекомендаційний референдум, щоб дізнатися, скільки людей проголосують проти планів Мадуро.

Під час опозиційного референдуму у країні сталася кривава стрілянина.

ВідеоСимвол венесуельського Майдану жорстоко поранений під час антиурядових протестів

Фотогалерея Криваві вибори у Венесуелі: група поліцейських постраждала внаслідок вибуху у Каракасі (10 фото)

Залиште свій коментар