Кривавий напад на прикордонну заставу. В Таджикистані звинуватили в розправі бойовиків "ІД"

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Терористи прийшли, ймовірно, з Афганістану.

Особи, які вчинили напад на прикордонну заставу, розташовану на таджицько-узбецькому кордоні, були бойовиками терористичного угрупування "Ісламська держава".

Про це 6 листопада повідомив прес-центр Держкомітету національної безпеки (ДКНБ) Таджикистану.

"Вони перейшли кордон з боку Ісламської Республіки Афганістан зі спецзавданням, всі є членами терористичного угрупування "ІД", - йдеться в повідомленні.

Як уточнило відомство, бойовики проникли 3 листопада в Кубодіенський район Таджикистану з боку повіту Калаї-Зол провінції Кундуз на північному сході Афганістану. Терористи на допиті зізналися, що прикордонна застава "Ішкобод" була "найбільш зручним місцем" для них.

Нагадаємо, в ніч проти 6 листопада на кордоні між Таджикистаном і Узбекистаном 20 чоловік у масках напали на прикордонну заставу. Нападники застосовували вогнепальну зброю, в ході нападу вони заволоділи п'ятьма автоматами Калашникова. В результаті операції силовики оточили нападників, 15 з них убили і п'ятьох затримали. Також силовики знищили чотири автомобілі бойовиків.

Відео На кордоні між Киргизстаном і Таджикистаном спалахнули сутички

Травм і поранень зазнали 27 осіб. Сутички спалахнули добу тому. Двоє ворогуючих сіл не поділили нейтральну територію. Зокрема, жителі таджицького селища вивісили там свої національні прапори. У хід спочатку пішло каміння, далі - стрілкова зброя.   

На кордоні між Киргизстаном і Таджикистаном спалахнули сутички

Залиште свій коментар

Вибір редакції