Кривднику Саркозі загрожує три роки в’язниці

Нападник мав намір висловити свій протест проти участі Франції у військовій операції у Лівії. Французу може загрожувати штраф в 45 тис євро і тюремний термін до 3 років.

Чоловік, який напав у місті Браксе на Ніколя Саркозі стверджує, що хотів вступити з ним у полеміку щодо військових дій Франції в Лівії. Про це повідомили джерела, близькі до слідства.

За їхніми даними, нападник мав намір висловити свій протест проти участі Франції у військовій операції міжнародної коаліції в Лівії.

Кривдником Саркозі виявився завгосп консерваторії міста Ажен, якому набридло сидіти склавши руки. Згідно з неофіційними даними, йому 32 роки і його звуть Ерман Фюсте, в консерваторії він виконує обов'язки завгоспа.

На допиті чоловік заявив, що "йому набридло дивитися на все те, що відбувається в країні". За дії, вжиті проти президента, французу може загрожувати штраф в 45 тис євро і тюремний термін до 3 років.

Єлисейський палац заявив сьогодні, що президент Франції не має наміру подавати до суду на людину, що почав у відношенні його агресивні дії. Фюсте в даний час знаходиться під вартою.

Нагадаємо, 30 червня на президента Франції Ніколя Саркозі напав невідомий чоловік, який спробував втягнути Саркозі в натовп, відгороджений кордоном, повз який йшов президент. Він схопив Саркозі за комір піджака.

Інцидент стався в той момент, коли Саркозі підійшов до загородження, щоб привітати публіку. У цей момент невідомий чоловік грубим рухом схопив його за комір піджака і потягнув вперед, через що президент на деякий час втратив рівновагу.

Нападника моментально схопили співробітники служби безпеки і повалили його на землю.

Читайте також:

Саркозі пригрозив натовкти пику журналісту, який образив його дружину

Саркозі обізвав журналіста педофілом

Низькорослий Саркозі заборонив набирати собі високих охоронців

ВідеоНа Саркозі напав чоловік, потягнувши президента за піджак у натовп

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: