Кривднику Саркозі загрожує три роки в’язниці

Нападник мав намір висловити свій протест проти участі Франції у військовій операції у Лівії. Французу може загрожувати штраф в 45 тис євро і тюремний термін до 3 років.

Чоловік, який напав у місті Браксе на Ніколя Саркозі стверджує, що хотів вступити з ним у полеміку щодо військових дій Франції в Лівії. Про це повідомили джерела, близькі до слідства.

За їхніми даними, нападник мав намір висловити свій протест проти участі Франції у військовій операції міжнародної коаліції в Лівії.

Кривдником Саркозі виявився завгосп консерваторії міста Ажен, якому набридло сидіти склавши руки. Згідно з неофіційними даними, йому 32 роки і його звуть Ерман Фюсте, в консерваторії він виконує обов'язки завгоспа.

На допиті чоловік заявив, що "йому набридло дивитися на все те, що відбувається в країні". За дії, вжиті проти президента, французу може загрожувати штраф в 45 тис євро і тюремний термін до 3 років.

Єлисейський палац заявив сьогодні, що президент Франції не має наміру подавати до суду на людину, що почав у відношенні його агресивні дії. Фюсте в даний час знаходиться під вартою.

Нагадаємо, 30 червня на президента Франції Ніколя Саркозі напав невідомий чоловік, який спробував втягнути Саркозі в натовп, відгороджений кордоном, повз який йшов президент. Він схопив Саркозі за комір піджака.

Інцидент стався в той момент, коли Саркозі підійшов до загородження, щоб привітати публіку. У цей момент невідомий чоловік грубим рухом схопив його за комір піджака і потягнув вперед, через що президент на деякий час втратив рівновагу.

Нападника моментально схопили співробітники служби безпеки і повалили його на землю.

Читайте також:

Саркозі пригрозив натовкти пику журналісту, який образив його дружину

Саркозі обізвав журналіста педофілом

Низькорослий Саркозі заборонив набирати собі високих охоронців

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: